İnternet Sosyal Medya 15 AĞUSTOS 2013 / 13:23

Uçuş sosyal medyada başlıyor

Türk Havayolları ile Lufthansa’nın ortak kuruluşu SunExpress, popüler sosyal medya kanallarının tanıtımı için “Beğen, Paylaş ve Kazan” adlı 40 ücretsiz bileti kapsayan bir kampanya başlattı. Kampanya çerçevesinde, ziyaretçilerin yapması gereken SunExpress’in Facebook, Twitter, Google+ ve Instagram sayfalarını beğenmeleri/takip etmeleri ve paylaşmaları. 31 Ağustos’a kadar SunExpress’in Facebook sayfasını beğenen ve paylaşan takipçiler arasında yapılacak çekiliş ile toplam 40 ücretsiz gidiş/dönüş bileti sahiplerini bulacak.

SunExpress, sosyal medyada Facebook ve Twitter başta olmak üzere, Google+, Instagram, Pinterest, YouTube, LinkedIn ve Xing gibi popüler platformlarda da resmi hesapları ile yayına başladı. SunExpress kurumsal sosyal medya kanallarından Facebook, Twitter ve Google+ platformları için mevcut müşteri portföyünüde göz önüne alarak Türkçe, Almanca ve İngilizce dillerinde hizmet verecek.

SunExpress Kurumsal İletişim ve PR Müdürü Serdar Alyamaç, “Kurumsal sosyal medya kanallarımızı her ne kadar biraz geç açmış olsak da, mutlak kalite prensipleri çerçevesinde iyi ve güçlü bir altyapı çalışması ile bu durumu avantaja çevirdik” dedi.

 

 
ETİKETLER : SunExpress

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics