spot 26 EYLÜL 2010 / 18:00

Agilent’in EMEA buluşması İstanbul’da gerçekleşti

Agilent, EMEA basını ile İstanbul’da buluştu, çözümleri paylaştı.

Türkiye’de Spark Ölçüm Teknolojilerinin dağıtıcılığını yürüttüğü Agilent, EMEA bölgesinden çeşitli ülkelerden basın mensuplarını biraraya getirdiği EMEA basın buluşması İstanbul’da Ceylan Intercontinental’da gerçekleşti.
EMEA basın buluşmasında bir sunum yapan Agilent EMEA Başkanı Benoit Neel, Agilent’in 2009 yılındaki gelirinin 4,5 milyar dolara eriştiğini, dünya çapında 18 bin 500 çalışanları bulunduğunu, dünyada çeşitli ülkelerde 100’ün üzerinde müşteriye sahip olduklarını anlattı. Bulundukları tüm pazarlarda güçlü konumda olduklarına değinen Neel, “2009-10 döneminde 200’e yakın yeni ürün ve uygulama duyurduk. 2010 yılı şu ana kadar Agilent için çok başarılı geçen bir yıl oldu. Son yıllardaki karlı büyümemiz devam ediyor. Operasyonel gelirler içinde karların oranı yıldan yıla artıyor. EMEA bölgesinde 50 ülkede varlık gösteriyoruz. Bu bölgede 2 bin 800 çalışanımız var. Ar-Ge merkezlerimizden nanoteknoloji üstüne çalışanı Avusturya, kablosuz teknolojiler üstüne çalışanı ise Belçika’da faaliyet gösteriyor. Türkiye de güçlü olduğumuz pazarlardan biri olarak dikkat çekiyor” şeklinde konuştu. Neel, modüler tarafta gelişen portföylerinin, Agilent’in PXI ve AXIe’deki artan uzmanlığıyla da bağlantılı olduğunu ifade etti. Neel, “AXIe standardının uyumunda endüstride öncüyüz. AXIe yeni bir enstrümantasyon standardı. Müşterilerimizi alternatifleri keşfetmeye devam ediyoruz. Testte ve ölçümlemede inovasyonla birlikte yeni ufukları gösteriyoruz” dedi.
ETİKETLER : Sayı:789
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN