spot 04 TEMMUZ 2010 / 18:00

Aidat toplamanın kolay yolu

Mobilaidat.com aidat toplama işlemini cep telefonları ile çok daha pratik hale getiriyor.

Mobilaidat.com kapı kapı dolaşıp aidat toplamak için zaman harcama ve çoğu zaman da aidatları toplayamama derdine son veriyor.
Aidat toplama çoğu zaman toplayan için bir kabusa dönüşür. Kapı kapı dolaşılır, ama el yine de boş kalır. En sonunda aidatlar toplanamamış olur. Özellikle derneklerde ve kooperatiflerde yöneticiler bu dertten uzun yıllardır muzdarip. Turkcell mobil ödeme çözüm ortağı olan Mobilaidat.com’un sunduğu mobil aidat toplama çözümüyle aidat toplama artık daha kolay hale dönüşebilir. Mobilaidat’ın cep telefonları üzerinden aidat toplamayı sağlayan pratik bir servis olduğunu anlatan Mobilaidat.com Satış Müdürü Çağdaş Emre, sistemin faydaları hakkında şu bilgileri verdi: “Kolayca üye olabiliyor ve MobilAidat.com hizmetini hemen kullanmaya başlayabiliyorsunuz. Abonelerinizi kolayca yönetebiliyor, aidat takibini rahatça yapabiliyorsunuz. Aidat toplamak için masraf yapmanıza gerek kalmıyor. Anında kullanılmaya hazır bir sistem sunuluyor. Sistem, aidat toplama oranını artırırken, son kullanıcılar kişisel bilgilerini paylaşmak zorunda kalmadan ödeme yapabiliyor. Ayrıca Türkiye’nin her yerinden hızlı, kolay ve güvenilir aidat toplama olanağı sağlıyor. Kapı kapı dolaşıp zaman harcamanıza gerek kalmıyor” dedi.
Yasal engeli bulunmayan tüm işletmelerin MobilAidat.com sistemini kullanarak aidat toplayabileceğini vurgulayan Emre; vakıfların, derneklerin, spor kulüplerinin, baroların, birliklerin, basın yayın kuruluşlarının, toplu konut sitelerinin, federasyonların, kooperatiflerin, şirketlerin, bayi ağına sahip işletmelerin ve odaların bu çözümden faydalanabileceğini ifade etti.

Cagdas_EmreYapılan ödemeler anlık raporlanıyor

Sistemin işleyişini anlatan Emre, şunları söyledi: “Öncelikle kişilerin, aidat toplayacak kuruluş için abone olması gerekiyor. Abonelik işlemi tamamlandıktan sonra, abonelik işlemi sonlandırılana kadar, abonelik bedeli üyeden otomatik olarak tahsil ediliyor. Ödeme alınmadan önce, aboneye hangi kuruluş için ve ne kadar ödeme alınacağı bilgisi SMS ile iletiliyor ve hemen sonrasında ödeme alınıyor. Ödeme alındı bilgisi yine SMS ile aboneye bildiriliyor. Yapılan ödemeler ise MobilAidat.com sitesi üzerinde anlık olarak raporlanıyor. Üye işyerine, MobilAidat.com abonelik işlemleri tamamlandıktan sonra üç parametre iletiliyor. MobilAidat.com için kullanıcı adı ve şifre, SMS işlem kodu, üye işyerinin web sitesinde kullanılacak arayüz kodları. Üye işyeri bu parametreler ile kendi abone kayıtlarını yapıyor. Abone kaydı hangi şekilde yapılacak olursa olsun, ödeme periyodu ve ödeme miktarı, abone olunduktan hemen sonra otomatik SMS ile aboneye mutlaka iletiliyor. MobilAidat.com üzerinden davet yolu ile abonelik kaydı da yapılıyor.”
Diğer yandan Emre, özellikle çeşitli derneklerin bu çözüme ilgi göstermeye başladığını açıklarken, sistemin diğer operatörlerle de zaman içinde uyumlu hale gelmesinin mümkün olabileceğini söyledi.
ETİKETLER : Sayı:778

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics