spot 26 KASIM 2012 / 15:44

Avnet, NetApp’ın dağıtıcısı oldu

NetApp, Türkiye pazarı için BT dünyasının en önemli katma değerli dağıtıcılarından Avnet Technology Solutions ile dağıtıcılık anlaşması imzaladı. NetApp, Avnet ile birlikte Türkiye pazarındaki önemli sistem bütünleştirici, servis sağlayıcılar ve bayilerden oluşan iş ortakları ekosistemini yeni işbirliktelikleri ile genişleterek, Türkiye’deki güçlü konumunu pekiştirip lider veri depolama şirketi olma hedefine bir adım daha yaklaşmayı hedefliyor. Yapılan işbirliği, iki şirket yetkililerinin katıldığı bir basın toplantısı ile duyuruldu.
NetApp Türkiye Ülke Müdürü Behçet Yumrukçallı, toplantıda yaptığı konuşmada, “Veri depolamanın her alanında varız. Geleceğin ihtiyaçlarına yönelik çözümleri bugünden sunuyoruz. Avnet ile birlikte Türkiye pazarındaki önemli sistem bütünleştiricileri, servis sağlayıcılar ve bayilerden oluşan iş ortakları ekosistemimizi yeni işbirliktelikleri ile genişleterek hedeflerimize bir adım daha yaklaşmış olacağız” dedi.
NetApp’in EMEA bölgesindeki en büyük dağıtıcısının Avnet olduğunu belirten Avnet Genel Müdürü Hakkı Eren, şunları söyledi: “Katma değerli dağıtıcılar ağımıza NetApp gibi dünya çapında bir markayı Türkiye’de de eklemekten dolayı çok mutluyuz. Avnet olarak pazarda verdiğimiz satış öncesi desteğin kalitesi, nitelikli teknik danışmanlarımız, Türkiye genelinde iş ortaklarındaki geniş yayılımımız ve iş ortaklarımıza ihtiyaçları doğrultusunda satış sonrası sunduğumuz destek ve finansal çözümlerle fark yaratıyoruz. NetApp’ın içinde bulunduğu pazara Avnet’in katma değerleri ile önemli katkılarda bulunan dağıtıcı olmayı hedefliyoruz.”
ETİKETLER : Sayı:897

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics