spot 23 OCAK 2011 / 18:00

BThaber Platform’da deneyimleri paylaşma zamanı

Bu yıl sektörel temalarıyla BThaber öne çıkıyor.

BThaber Platform Toplantıları bu yıl sektörel temalarıyla öne çıkıyor. Finans/bankacılık, kamu, sağlık, perakende, lojistik sektörlerindeki iş profesyonelleri ile bilişim dünyasını buluşturuyor.
Farklı sektörlerdeki iş profesyonellerini, bilişim dünyası ile buluşturan bilgi ve deneyim paylaşım ortamı sağlayan BThaber Platform Toplantıları, bu yıl da farklı konu başlıkları ve zengin içeriğiyle katılımcıları ile buluşmaya hazırlanıyor.
Bu yıl beş farklı konuda Mart ve Nisan aylarında gerçekleşecek olan BThaber Platform Toplantıları, sektörel temalarının çeşitliliğiyle dikkat çekiyor. İnterpromedya İçerik Merkezi Müdürü Nuray Şuman, bu yıl altıncı yılında olan BThaber Platform Toplantıları’nın, farklı sektörlerdeki bilişim profesyonelleri ile bilişim dünyasını buluşturma anlamında başarısını kanıtlamış bir etkinlik olduğunu ifade ediyor. BThaber Platform’ların en önemli amacı, katılımcılara bilgi paylaşımı ortamı sunmak ve katılımcıların işlerine artı değer katmalarını sağlamak.

Bu yıl sektörler odakta
BThaber Platform’ları 2006 yılından bu yana teknoloji odaklı ve sektörel odaklı olmak üzere iki ana temada kurguladıklarını belirten Şuman, 2011 yılında gerçekleşecek BThaber Platform’ların sektörel ağırlıklı olacağını belirtti. Nisan ayında düzenlenecek olan Bilgi ve Doküman Yönetimi, teknoloji başlığında ele alınacak. Şuman, “Diğer etkinliklerimiz sektör bazlı olacak. Finans sektörüne yönelik ‘Finans ve Bankacılık’, kamuya yönelik ‘Kamuda BT Yönetimi’, sağlık sektörüne yönelik ‘Sağlıkta Mobilite’, perakende ve lojistik sektörüne yönelik de ‘Perakende ve Lojistik Uygulamaları” olacak” dedi.
Bu yıl 22 Mart’ta İstanbul Point Otel’de gerçekleşecek Finans ve Bankacılık başlıklı BThaber Platform, etkinlik zincirinin ilk ayağını oluştururken, sırasıyla 28 Mart’ta Ankara Sheraton Otel’de Kamuda BT Yönetimi, 6 Nisan’da İstanbul Point Otel’de Bilgi ve Doküman Yönetimi, 19 Nisan’da İTÜ Süleyman Demirel Kültür Merkezi’nde Perakende ve Lojistik Uygulamaları ve yine Nisan ayında Sağlıkta Mobilite başlıklı BThaber Platform’lar gerçekleştirilecek.

Deneyim paylaşımı ön planda
BThaber Platform’ların genelde ilgili sektör ve konuyla ilgili olarak dünya ve Türkiye pazar eğilimlerinin değerlendirilmesi ve gelişmelerin iş hayatına yansımaları, bilişim projelerine uygulamaları ile devam ettiğini belirten Şuman, kullanıcı ve ürün tedarikçileri ve ilgili STK’ların biraraya getirildiği panellerle de tüm sorunların A’dan Z’ye tartışıldığına dikkat çekti. Şuman toplantılarda başarı öykülerine de yer verildiğini belirtti. BThaber Platform’ların tam bir deneyim paylaşımı ortamı sunduğunu da vurguladı. Şuman tüm bu nedenlerle farklı sektörlerdeki iş profesyonelleri, karar verici orta ve üst düzey yöneticiler, akademisyenler, sivil toplum kuruluşlarının yöneticilerinin platformun katılımcıları olduğunu belirtti.
ETİKETLER : Sayı:805

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics