spot 11 ARALIK 2009 / 19:05

BTvizyon Ankara’da yapıldı

En yeni iş teknolojileri uzmanları tarafından Ankara’da anlatıldı.

İnterpromedya tarafından geniş veritabanı pazarlama olanaklarıyla hazırlanan BTvizyon Toplantıları 9 Aralık’ta Ankara Sheraton Otel’de gerçekleştirildi. Farklı konu başlıkları altında özel ve kamu kurum temsilcilerinin katıldığı etkinlikte katılımcılar güncel bilgileri sektör uzmanlarının ağzından dinledi. Kurumsal güvenlik çözümleri, iş zekâsı, doküman yönetimi, kurumsal iletişim çözümleri, proje yönetimi, uygulama erişimi ve optimizasyonu gibi konuların aktarıldığı etkinlikte katılımcılar sosyal ağlarıyla da bir araya gelme fırsatı buldu.
3 farklı salonda 13 paralel oturumla gerçekleştirilen etkinlikte, ITway “Check Point Blade mimarisi”, Kaspersky “Güvenli bölge; kurumunuzu tehditlere karşı nasıl koruyorsunuz?”, BI Technology ve Qlikview “Hızlı değişen dünyada iş zekâsında basitliğin gücü”, IFS “Yeni nesil ERP” ve “Proje yönetimi çözümleri”, Türktrust “e-İmza ve bütünleşik bilgi güvenliği çözümleri”, Karel “Bütünleşik iletişim ve uygulama örnekleri”, Bilişimcim “Uygulama erişimi ve optimizasyon” ve “Saldırı bloklama sistemi Tippingpoint”, Canon “Doküman yönetimi ve yeni teknolojiler”, Vodafone “Kurumsal dünyada mobil iş çözümleri”, EKS-PA “Das dağıtık yapıda tarama çözümleri ve Oracle UCM entegrasyonu” konularını ve güncel bilgilerini katılımcılar ile paylaştı.
2002 yılında başlayan “BTvizyon Toplantıları” farklı coğrafyalarda toplantılar gerçekleştirdi. İstanbul, Ankara, Kocaeli, İzmir, Konya, Bursa, Gaziantep, Adana ve Kayseri’de Sivil Toplum Kuruluşları ve yerel yayın organlarının destekleri ile düzenlenen toplantılar; 2009 yılında da Bursa, Kayseri, İstanbul’dan sonra yılın son etkinliğini Ankara’da gerçekleştirmiş oldu.
ETİKETLER : Sayı:749
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN