spot 27 MAYIS 2012 / 15:16

Çevrimiçi ortamda alışveriş artık rahat ve güvenli

Ereteam ve LivePerson, teknoloji sektörüne ve Türk sayısal pazarlama ekonomisine ivme kazandıracak çözümlerini tanıttı.

Ereteam, LivePerson çözümlerini Türkiye’de sunmaya başladı. Konuyla ilgili düzenlenen toplantıya Ereteam Genel Müdürü Kutlay Erdal Şimşek, Ereteam Genel Müdür Yardımcısı Murat Bozacıoğlu ve LivePerson İş Ortakları Yöneticisi David Wise ile LivePerson Müşteri Direktörü Chris Humphris katılarak basın mensuplarının sorularını cevapladı.

Sektörlere değer katacak
Ereteam Genel Müdürü Kutlay Erdal Şimşek, yaptığı konuşmada şunları söyledi: “Ereteam olarak bilgi ve performans yönetimi çatısı altında, İş Analitiği ve Müşteri Analitiği Çözümleri, Sosyal İş Çözümleri ile Veri Yönetimi konularında danışmanlık, uygulama, eğitim ve destek hizmetlerini sunmaktayız. Küreselleşen dünyada sürekli teknolojik yenilikleri iyi takip edip, uygulamaktan, teknolojik üstünlükleri olan ve konusunda dünya liderlerine çözümler sunan kurumlar ile iş ortaklığı yapmaktan gurur duyuyoruz. LivePerson da bunlardan biri. Türk e-ticaret sektörünün geleceğine baktığımızda, her gün daha da artan internet kullanıcı sayısı ile çok büyük ve dikkat çekici bir pazar olduğunu görüyoruz. LivePerson ile gerçekleştirdiğimiz bu anlamlı iş ortaklığıyla e-ticaret sektörünün gelişmesi için Ereteam ekibi olarak hizmetlerimiz sürecek. Dünya çapında ticaret ve ekonomiyi sayısal bir bakış açısıyla değerlendirme, internet ekosisteminin önemli oyuncularına çözümler sunmayı hedefliyoruz.”
Satış yüzde 20 artıyor, maliyet yüzde 25 azalıyor
LivePerson İş Ortakları Yöneticisi David Wise da şunları kaydetti: “E-ticaret sektöründe göz önünde bulundurulması gereken en önemli unsurlar müşteri memnuniyeti ve ödeme güvenliği. Hemen herkes mağazalardan satın alma işlemini gerçekleştirmeden önce bu ürünler hakkındaki bilgileri internetten araştırıyor. Ancak internet üzerinden alışveriş yapma konusunda temkinli davranıyor. Bu noktada sunduğumuz çözümlerle müşterilerin, web sitesi üzerinden tıpkı bir mağazadaymış gibi rahat ve güven içerisinde alışveriş yapmalarını, bilgi ve kampanya detayları gibi tüm sorularına anında, direkt olarak yanıt almalarını ve en önemlisi siteden memnun bir şekilde ayrılmalarını sağlıyoruz. Sunduğumuz çözümlerle çevrimiçi ortamda satışların yüzde 20 oranında artırılacağını, müşteri hizmetleri maliyetlerinin ise yüzde 25 oranında azaltılacağını öngörüyoruz” dedi.
LivePerson Müşteri Direktörü Chris Humphris, “LivePerson olarak çevrimiçi ortamda müşteri ihtiyaçlarını tam anlamıyla karşılıyoruz. İnsanların internet üzerindeki davranışlarını takip edebilmenizi, web siteniz üzerinden size bağlanmasını ve sitenizde kalmasını akıllı bir şekilde sağlıyoruz. Çözümlerimiz en büyük şirketlerden, en küçük şirketlere kadar kişiselleştirilebiliyor. Web sitesi üzerinde canlı destek sohbeti yüzde 50 daha az maliyetle, daha az insan kaynağı ve daha az zamanla, daha hızlı müşteri memnuniyeti sağlama avantajı sunuyor” dedi.
ETİKETLER : Sayı:873

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics