spot 18 MART 2012 / 13:55

Data Market Bursa’ya açıldı

Data Market yaygınlaşma stratejisi kapsamında açtığı Bursa şubesiyle bölgeye en taze teknoloji çözümlerini götürecek.

Yaklaşık 20 yıldan beri çözüm sağlayıcı sıfatıyla faaliyet gösteren ve her ölçekte yüzlerce müşterisine belge yönetiminden danışmanlığa kadar pek çok alanda hizmet veren şirket, son yıllardaki yaygınlaşma stratejisi ile farklı illerde yeni ofisler açarak büyümeyi sürdürüyor. İstanbul’daki hizmetlerinin tamamını diğer bölgelerdeki müşterilerine de götürme hedefiyle hareket eden Data Market’in Genel Müdürü Murat Boyla, yaygınlaşma konusunda 1996 yılından beri içinde bulunduğu köklü yapının sektördeki gücüne güvendiklerini dile getirdi. Boyla’nın açıklamasına göre geçtiğimiz yıl 800’e yakın müşteriye hizmet veren Data Market, KOBİ sektöründe 12.844 işletmenin aktif veritabanına sahip. “Data Market’i duyduklarında insanların aklına ‘güven’in gelmesini istiyoruz. Yaptığımız iş her ne kadar satış kavramı içinde olsa da, her projede mutlaka ihtiyaçlara sağlıklı karşılık veriyoruz ve ciddi katma değer ortaya koyuyoruz” diyen Boyla, prensiplerinin Data Market’in hem müşterilerine kazandırması, hem de kendisinin kazanması yönünde olduğunu vurguladı.

Üstündağ: “Bursa’dan bölgeye ulaşacağız”
Uzun süredir şirketin strateji haline getirdiği yaygınlaşarak büyüme politikasının somut bir adımı olarak 2012 yılında Bursa şubesini açtıklarını söyleyen Data Market Bursa Şube Müdürü Handan Üstündağ, 10 kişiyle faaliyet göstermeye başlayan yeni ofisin üretim başta olmak üzere otomotiv ve tekstil sektöründeki her ölçekten şirkete çözüm götürmeyi hedeflediğini belirtti. İstanbul’daki operasyonları ve referanslarıyla elde ettiği gücün avantajlarını yeni bölgelerinde başlayan müşteri ilişkilerinde de gördüklerini dile getiren Üstündağ, “Söz konusu BT yatırımı olduğunda artık kimse ‘kutu’ satın almak istemiyor. Müşteri, ihtiyaçlarına yönelik nasıl bir çözüm satın aldığına dikkat ediyor. Gözlemlerimize göre Bursa’daki şirketler de bunun farkında. Biz müşterilerimizi iyi anlıyoruz ve gerçek çözümler sunuyoruz” dedi.

Yeni ofis sıcak temas sağlayacak
Data Market’in yelpazesindeki tüm çözümleri Bursa ofisi aracılığıyla bölgeye taşıyacaklarını ifade eden Handan Üstündağ, burada farklı çalışmalar ve uygulamalar gerçekleştireceklerinin de bilgisini verdi. Üstündağ, müşterilerle sıkı ilişkilerin kurulacağı yeni ofiste etkinliklere ağırlık vereceklerini belirterek, “Demolar ve çalıştaylar düzenleyerek müşterilerin sunduğumuz çözümleri ve bunların getireceği avantajları daha açık bir şekilde görebilmelerini sağlamak istiyoruz. Ayrıca yurtdışındaki bazı eğitimleri de buraya taşıyarak katma değerli hizmetlerimizi bir üst seviyeye taşıyacağız” dedi.
ETİKETLER : Sayı:863

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics