spot 10 HAZİRAN 2012 / 14:40

Enerjide verim ve çevrecilik farkı

İnform Elektronik, düzenlediği bir etkinlik ile yeni ürün ve çözümlerini bireysel, kurumsal kullanıcıları ile iş ortaklarına tanıttı.

İnform Elektronik, yeni çözümlerinin tanıtımını geçtiğimiz hafta Taksim Elite World Otel’de düzenlediği bir etkinlikle yaparak, ürünlerini bireysel ve kurumsal kullanıcılarına, iş ortaklarına tanıttı. Triera serisinde yer alan Green Triera ve Everest Triera, kesintisiz güç kaynakları teknolojisinde gelinen son nokta olarak, 3-Level teknolojisine sahip, tek faz ve üç faz çıkışlı ürünler. Dünyada yüzde 95 verimlilikle çalışan bir faz çıkışlı tek güç kaynağı olan Green Triera’ya ek olarak, Everest ve Green Triera’nın şık ve çevreye dost tasarımları da toplantıda ele alındı.
1 faz çıkışlı ve 3 fazlı ürünlerin tanıtım toplantısında bir konuşma yapan İnform Genel Müdürü Levent Ilgın, ürün gamını anlatarak, Ar-Ge alanında yıllardır öncü bir rol üstlendiklerini vurguladı. 2010 Haziran’ında Legrand bünyesine katıldıklarını, ardından da yönetim değişikliği ile vizyon ve hedefleri de yeniden belirlediklerini söyledi. “Dünya pazarında 5 büyük UPS markasından biri olmaya ve Legrand Grup’un üretim, Ar-Ge ve servis üssü olacağımıza inandık” diyen Ilgın, son 1 yılda pazar payında önemli bir artış sağladıklarına dikkat çekti. Halen uluslararası UPS şirket sıralamasında ilk 10 içinde yer aldıklarını ve 90 ülkeye de ihracat yaptıklarını vurgulayan Ilgın, “İlk 5 hedefimize ulaşacağımıza da inanıyoruz. Gerekli yatırımları yaptık ve üretim kapasitemizi artırarak Legrand’ın üretim üssü olduk” dedi. Yeni ürünleri ile ilgili de Ilgın şu detayları paylaştı:
“Dünyada Green Triera segmentinde başka bir ürün bulmak mümkün değil ve bunu Türk mühendisler yarattı. Diğer ürünümüz Everest Triera da önemli ve çıtayı hep biz kademe kademe yukarı çıkarıyoruz. Daha az enerji harcama hedefiyle verimliliğe odaklandık. Ar-Ge kadromuz büyük ve güç elektroniği alanında Ar-Ge çalışmalarımızla yeni ürünleri pazara sunuyoruz.”
ETİKETLER : Sayı:875

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics