spot 23 NİSAN 2011 / 00:06

Enerjide verim ve kesintisizlik şartı

Emerson Network Power, müşteri ve iş ortakları ile ‘Energy Day’de buluşuyor.

Emerson Network Power, 4 Mayıs’ta İstanbul Sheraton Maslak’ta ‘Energy Day’ etkinliğini düzenleyecek. Telekom ve BT sektöründen iş ortakları ve müşterileri ile etkinlikte bir araya geleceklerini söyleyen Emerson Bölge İş Geliştirme Müdürü Enis Peker, şu bilgileri verdi:
“İş ortaklarımız ve müşterilerimize ürün ve çözümlerimiz hakkında detaylı bilgi vermeyi, yeniliklerimizi anlatmayı ve bunu da etkileşimli bir ortam yaratarak sunmayı hedefliyoruz. Sonuçta bir şirketin enerji kullanımı, enerjiyi depolaması, ihtiyaç anında bu depodan kullanabilmesi gibi başlıklarla, enerji konusunda 360 derece çözüm sağlıyoruz. Bu etkinliğe katılmak için gelecek uzmanlarımızla müşterilerimiz ve iş ortaklarımız bir araya gelecek, mevcut yatırımlarını nasıl optimize edebilecekleri ve yenileyebilecekleri, yeni yatırımlarını nasıl şekillendirebilecekleri gibi konularda detaylı bilgilere sahip olabilecekler. Bu coğrafyada Türkiye çok önemli bir yere sahip. Her yıl belli ülkelerde yapılan bu etkinliğin Türkiye’de de düzenlenmesi, bu önemi pekiştiriyor.”

Kritik çözümlere enerji dopingi
Emerson Enerji Sistemleri’nin, telekom ve BT pazarlarında kolay kurulabilir, esnek, ölçeklenebilir ve güvenli ürün ve çözümler sağladığına dikkat çeken Peker’e göre, bu sektörlerde 7/24 iş devamlılığı, kesintisiz enerji kaynağının gerekliliğini ortaya koyuyor. Kendi DC enerji sistemlerine talebin arttığını söyleyen Peker, şöyle devam etti: “Genel pazar eğilimleri; ürünlerin güvenilir ve yüksek verimliliğe sahip olması, daha kompakt modeller olması üstüne gelişiyor.
Son olarak Japonya’daki deprem de gösterdi ki; iletişim çok önemli. Bu anlamda altyapıların güvenilir olması ve kritik iş uygulamalarının sürdürülmesi yönünde enerji sistemleri kritik role sahip. Bu konuda Türkiye, gelişmekte olan pazarlar içinde önemli bir konuma sahip. Emerson ürünlerinin telekom ve BT sektörlerinde kullanımında 3G ise ayrı bir ivme yarattı. Genişbant kullanım hizmetleri ile de gelişen talep ışığında Türkiye önemli bir gelişim sergiliyor. Bu sektörlerde yatırımlar devam ederken, bu da çözümlerimize ilgiyi artıracak. Çünkü bizim DC sistemlerimiz; gerek ses gerek veri gibi gerçek zamanlı veya kritik haberleşme çözümlerinde önemli bir yapıtaşı.”
ETİKETLER : Sayı:818

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics