spot 15 TEMMUZ 2012 / 13:52

Finansbank internet şubesi sadeleşti

Finansbank, daha verimli hizmet sunma adına yenilediği internet şubesinin tanıtımını gerçekleştirdi.

Müşterilerinin istekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda 12,5 milyon lira harcanarak tamamen yenilenen internet şubesi, 300’den fazla uzman ve 1,5 yıl süren bir çalışma sonucunda şekillendi. Site, kullanıcıyı davranışlarına göre tanıyan ve yönlendiren arayüzü ve müşteri ihtiyaçlarına göre eklenen yeni fonksiyonlarıyla oldukça dikkat çekiyor.
Tanıtım toplantısında konuşan Finansbank Genel Müdürü Temel Güzeloğlu, değişen müşteri ihtiyaçları doğrultusunda daha gelişmiş bir sisteme ihtiyaç duyduklarını belirtti. Siteyi oluştururken sadelik, kişiselleştirilebilirlik, tasarım ve kullanım kolaylığını baz aldıklarını söyleyen Güzeloğlu, amaçlarının müşterilerinin kendilerini banka şubesinde hissetmelerini sağlamak olduğunu dile getirdi. Bu doğrultuda siteye sanal asistan yerleştirdiklerini ifade eden Güzeloğlu, müşterilerinin bu asistan yardımıyla her türlü sorularına cevap bulabileceklerini vurguladı.

İşlem hacminde yüzde 49 artış yakalandı
Güzeloğlu, internet bankacılığının geçtiğimiz yıl müşteri bazında yüzde 12, işlem hacmi bazındaysa yüzde 19 büyüme yakaladığını söyledi. Banka olarak bu büyümeden olumlu yönde etkilendiklerini belirten Güzeloğlu, müşteri sayılarının yüzde 34, işlem hacimlerininse yüzde 49 oranında artış yakaladığının altını çizdi. Yenilenen sitede kullanıcıyı davranışlarına göre tanıyan ve yönlendiren arayüz de dikkat çekiyor.
ETİKETLER : Sayı:880

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics