spot 01 TEMMUZ 2011 / 16:39

Güvenlikte ‘bireysel’ büyüme

E-Data, Kaspersky Lab’in bireysel güvenlik ürünlerinin dağıtımından sorumlu olacak.

Kaspersky Lab’in bireysel güvenlik ürünlerinin Türkiye pazarına sunumundan E-Data Teknoloji sorumlu olacak. Konuyla ilgili düzenlenen toplantıda konuşan E-Data Teknoloji Genel Müdürü T. Fatih Mutlu, 23 yıllık sektör deneyimi ile bu işbirliğinin çok heyecan verici olduğunu belirterek, Arena ve Penta ile kanalda çalışmayı sürdüreceklerini ifade etti. Mutlu, “Bu işbirliği ile Kaspersky Lab’in Türkiye pazarında daha da büyümesini sağlayacağız. Bin 500’den fazla iş ortağımızla bu amaca ulaşmamız artık hiç de zor olmayacak. Penta ve Arena ile Kaspersky Lab ürünleri kullanıcıya ulaşacak” dedi. Kaspersky Lab Ortadoğu ve Türkiye Yönetici Direktörü Tarek Kuzbari de işbirliği ile ilgili şunları söyledi:
“E-Data ile bu işbirliği, bizim için Türkiye pazarında ürünlerimizi konumlandırmak adına büyük bir fırsat. Böylece ürünlerimizin satışı ve yaygınlığı artacak. Son 3 aydır, bireysel ürün dağıtıcılığını belirlemek için kapsamlı bir değerlendirme çalışması yapıldı. Burada E-Data, sektör deneyimi ve değer katma fırsatı yaratmasıyla öne çıktı. Bu işbirliği; bizim Türkiye perakende piyasasında ulaşılabilirliğimize değer katacak.” Kuzbari, Türkiye’nin potansiyeli çok yüksek bir ülke olduğunu, bölgeye yatırımlarını artırarak devam ettireceklerini, E-Data ile pazardaki paylarını daha da artırmayı hedeflediklerini vurguladı. Türkiye kurumsal pazarındaki büyüme potansiyelini karşılamak için geçtiğimiz günlerde Türkiye ofisi yönetim yapısında değişikliklere giderek, farklı bir stratejik model benimsediklerini de hatırlattı.
“Bu işbirliği; pazar payımızı ve gelirimizi artırmamızı sağlayacak. Bu alanda pazarda 1 numara olma hedefimize böylece daha da yaklaşacağız. Bizi tercih ediyorlar, çünkü müşteri sadakati ön planda. Geçen yıl Türkiye pazarında yüzde 18 oranında büyüdük. Bu yıl ise eski, daha yüksek oranları yakalamak için çalışıyoruz.”
ETİKETLER : Sayı:828

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics