spot 08 TEMMUZ 2012 / 14:50

Hem tablet hem navigasyon cihazı

GoldMaster tarafından üretilen ve navigasyon cihazıyla tabletin aynı üründe buluştuğu GPS PAD, kullanıcı alışkanlıklarını değiştirecek.

Sadece 7 inç bir ekranda navigasyon oldukça güzel bir keyif, bunun yanı sıra aynı rahatlığı hem eğlence hem de internet uygulamalarında kullanabilmek için tek bir cihaz taşımak bir kolaylık. GoldMaster tarafından piyasaya sunulan GPPAD, kullanıcıların hem navigasyon cihazı hem de tablet ihtiyacına çözüm olmayı hedefliyor.
Bu üründe hem navigasyon cihazını hem de tablet teknolojisini birleştirdiklerini kaydeden GoldMaster Genel Müdürü Sinan Bora, “Navigasyon fonksiyonu içerisinde trafik yoğunluk bilgisini alarak rota hesaplama sadece NAV-725 bulunmaktadır. Navigasyon iş ortaklarımızla beraber geliştirdiğimiz bu yeni ürün, WiFi üzerinden trafik yoğunluk bilgisini alması bakımından ilktir. Ürünümüzün tasarım ve teknik özelliklerine baktığımızda Türkiye’ye daha önce böyle bir cihazın gelmediğini söyleyebiliriz. Türkiye’de ilk kez tablette çevrimiçi trafik bilgisi  alarak navigasyon cihazını içine uyguladığımız GPS PAD, birçok kişinin ihtiyacını karşılayacak” diye vurguladı.
Bu uygulamanın benzerlerinin dünyada mevcut olduğunu da belirten Bora, “Son yıllarda trafik yoğunluklarının artması ile birlikte trafikte kaybedilen zamanı azaltmak için bu cihazı geliştirdik. Dünyada da elektronik cihazlarla ilgili sürekli gelişen bir teknoloji söz konusu. GoldMaster, Türkiye’de yapılamayanı yapmayı, inovatif ürün geliştirmeyi misyon haline getirdi” şeklinde görüş belirtti.

Android her yerde
Cihazı Android işletim sistemi ile geliştirdiklerini ifade eden Sinan Bora, “Cihazın işlemcisi 1 GHz hızında olup, navigasyon sırasında müzik dinlemek isteyenler için FM transmitter fonksiyonuyla istenilen müzikler aracın hoparlörlerinden dinlenebilmekte ve navigasyon seslendirmeleri müzik sırasında duyulabilmektedir. GPS PAD’de stüdyoda çekilen sesleri kullandık. GPS PAD ve diğer tüm navigasyonlarda çok güncel harita kullanıyoruz. Harita konusunda yerli şirketlerle çalışıyoruz. 7 inç GPS PAD navigasyon cihazı ile piyasada büyük bir yenilik yaptık. Android bir tabletle navigasyonla birleştirdik. Otomobilde navigasyon olarak kullanılan cihaz, evde tablet olarak kullanılabilecek. GPS PAD ile sosyal medyaya girilip, e-posta alınıp verilebilecek. Bu ürünün fiyatı 499 TL. İnternete bağlanabilen bir cihaz olduğu için buna çevrimiçi trafik de ekledik. Arabada giderken telefon üzerinden internete bağlandığında kendisi çevrimiçi trafik bilgisi alıyor ve böylelikle güzergâhı trafik yoğunluğuna göre belirliyor. Bütün teknoloji marketlerde, bilinen e-ticaret sitelerinde ve bayi kanallarında satılacak bu ürün, GoldMaster’ı navigasyon pazarında oldukça farklı bir yere koyacaktır” şeklinde konuştu.

Zengin aksesuvar seçenekleri

Yeni nesil bir ürün olan GPS PAD, kullanıcıların işlerini kolaylaştıracak aksesuvarlarla birlikte satışa sunuluyor. Cihazın kendi bataryası bulunuyor. Araç içerisinde çakmaklık üzerinde şarj edilebilir. Ayrıca evde kullanım için de 220 AC adaptörü cihaz ile birlikte veriyoruz. Cihazla birlikte; araç camına asmak için vakumlu araç içi tutucu, kadife şık bir taşıma kılıfı, araç dışında şarj edilebilmesi için 220V AC adaptör, PC bağlantısı için USB kablosu, ürünün kullanım kılavuzları ve garanti belgeleri birlikte geliyor.
ETİKETLER : Sayı:879
YORUMLAR
darK 06 EKİM 2012 / 07:40 0 0
Bu ürünün fiyatı 499 TL
SAMİ ÖZKAN 22 AĞUSTOS 2012 / 20:34 0 0
ÜRÜN HAKKINDA DETAYLI BİLGİ VE NERDE NASIL BULABİLİRİM VE FİYATI NEDIR

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics