spot 11 KASIM 2012 / 11:32

Kurumlarla çözüm bazlı çalışmayı hedefliyoruz

Odya Teknoloji 11 Ekim’de Ankara’da ilk kez düzenlediği ve kamu bilişim profesyonellerinin katıldığı etkinlikte, Solarwinds ürünündeki yenilikleri anlattı.
Şirket hakkında bilgi aldığımız Odya Teknoloji Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Yönetici Ortak Gökçen Öder, “Odya Teknoloji 2006 yılında kuruldu. Merkezimiz İstanbul’da bulunuyor. 5 ay önce Ankara’da da ofisimizi açtık. Bu toplantı da Ankara’daki ilk etkinliğimiz. 2013 yılında kurumlarla çözüm bazlı olarak çalışmayı hedefliyoruz. İstanbul’da bunu gerçekleştirdik. Şimdi kamuyu hedefliyoruz” açıklamasını yaptı. Bilinirliklerini yeni bir noktaya taşıdıklarını dile getiren Öder, yönetim sistemleriyle ilgili çözümler sunma hedefinde olduklarını söyledi.
Satış Yöneticisi Seren Kol konuşmasında, “30 kişilik Ar-Ge ekibiyle çözüm üretiyoruz. Ürün bazlı değil hizmet bazlı olarak sektörde yer alıyoruz” dedi ve Odya Teknoloji olarak altyapı, güvenlik ve hizmet yönetimi çözümleriyle süreç danışmanlığı hizmeti verdiklerini belirtti.

Solarwinds’i Türkiye’ye ilk biz getirdik
Solarwinds Orion Ailesi hakkında detaylı bilgi veren Sistem Uzmanı Ramazan Karadavut, Türkiye’de yapılan Solarwinds projelerinin yüzde 90’ında Odya Teknoloji’nin imzası bulunduğunu, Solarwinds’i ilk getiren şirket olduklarını ve Türkiye’de her alanda 3 yıl içinde Solarwinds’i konumlandırdıklarını kaydetti. Karadavut, artık altyapı yönetimine kaymaya başlayan bir platform olduğunu söyledi. Ramazan Karadavut, “Tüm katmanlarda varız. Merkezi olarak, tek bir yerden yönetiyoruz. Sistem altyapısı da ürün ailesinin içinde. ‘Firewall Security Manager’ da ürün ailemize katıldı” dedi.
Başarı Hikayeleri bölümünde THY Ar-Ge Mühendisi Mustafa Çağrı Topaloğlu, Odya Teknoloji’yle geliştirdikleri iş ortaklıklarını anlattı.
ETİKETLER : Sayı:895

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics