spot 30 EYLÜL 2012 / 10:17

Luna Teknoloji’den “Marka Yönetiminde Yeni Eğilimler”

Luna Teknoloji’nin düzenlediği “Marka Yönetiminde Yeni Eğilimler” etkinliği, yeni teknikleri aktardı.

Luna Teknoloji, Marka Yönetimi, Müşteri Deneyiminin İyileştirilmesi ve Sayısal Varlık Yönetimi konularındaki bilgi birikimini ve tecrübesini paylaşmak amacıyla, üst düzey pazarlama yöneticilerine yönelik “Marka Yönetiminde Yeni Eğilimler” başlıklı bir etkinlik gerçekleştirdi.
EMC ve Arena şirketlerinin de işbirliği ile gerçekleştirilen etkinlikte, pazarlama departmanlarının ve yöneticilerinin karşılaştıkları sorunlara, yeni teknolojiler ile nasıl çözüm bulunabileceğine dair sunumlar ve müşteri deneyimleri yer aldı.
Luna Teknoloji Genel Müdürü Sinan Oymacı, “Günümüz iş dünyasında, şirketlerin kurumsal kimlik yaşam döngüsünde marka ve alt bileşenleri olan sayısal varlıkların korunması ve izlenmesi önem arz ediyor. Bu bağlamda, Luna Teknoloji’nin önerdiği ve kullanıcılarında uyguladığı EMC IIG Documentum Sayısal Varlık Yöneticisi DAM altyapısı, kurumsal kimlikle bütünleşmiş marka ve sayısal varlık yönetimini kolaylaştırırken, marka değerini artırıyor. Kurumların kurumsal kimliğin tüm öğelerini bütünleştirmesini sağlıyor. Şirketin tüm verilerini sayısallaştırdığınızda, şirketin farklı birimleri buna kolaylıkla erişip kullanabiliyor. EMC IIG Documentum Sayısal Varlık Yöneticisi (DAM), veri kirliliğini engelleyerek yanlış doküman kullanımını da engellemiş oluyor. Ayrıca sayısal ortamda belgeler paylaşıldığından kağıt tasarrufu da söz konusu. Bu aynı zamanda maliyeti de düşürüyor” dedi.
Oymacı, şöyle devam etti: “Diğer belge yönetimi çözümlerinde mutlaka bir ön çalışma, geliştirme aşaması yapılır. EMC IIG Documentum Sayısal Varlık Yöneticisi’ni (DAM) ise kurduktan sonra çok hızlı bir şekilde kullanmaya başlayabiliyorsunuz. Bunun yanında bir de internet içerik yönetimini yüklediğinizde logonuz değiştiğinde tüm web sitelerinizde otomatik olarak logonuz güncelleniyor. Aynı şekilde kurumsal kimlik rengini değiştirdiğinizde tüm belgelerde renk otomatik olarak güncelleniyor.”
EMC IIG Grup Satış Müdürü Duygu Yalçın Yantaç’ın EMC şirketinin Marka ve Sayısal Varlık Yönetimi konusunda sunduğu EMC IIG Documentum Sayısal Varlık Yöneticisi (DAM) yazılımının pazarlama sektörüne katmış olduğu yenilikleri ve avantajları şu sözlerle anlattı: “Bu yazılımın en temel farkı, kuruluşların tüm içeriklerini, zengin medyalarını ve geleneksel belgelerini tek bir arayüz üzerinden yönetmelerine izin vermesi. Merkezi içerik havuzu ile tüm kullanıcılar yetkileri ölçüsünde belirli değişiklikler yapabiliyor. Havuzdaki video ya da sunumlara erişip belirli parçaları alarak kendileri video ya da sunum hazırlayabiliyor. Böylelikle sayısal varlıkları hem daha hızlı hem de daha düşük maliyetle yönetmiş oluyorsunuz.”
ETİKETLER : Sayı:890

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics