spot 28 KASIM 2010 / 18:00

Mobil teknoloji geliştiriciler İşTcell Teknoloji Zirvesi’nde buluştu

Zirvede ünlü strateji danışmanları Geoffrey Mooreve Don Tapscott da yer aldı.

Zirvede dünyaca ünlü strateji danışmanları Geoffrey Moore ve Don Tapscott da yer aldı.
Turkcell’in iş dünyasına açılan kapısı İşTcell, ileri teknoloji ve strateji danışmanı Geoffrey Moore, iş dünyasının en iyi 50 düşünüründen biri olan Profesör Don Tapscott, Turkcell Genel Müdürü Süreyya Ciliv ve iş dünyasının üst düzey yöneticilerinin katılımıyla İşTcell Teknoloji Zirvesi’ni gerçekleştirdi.
İstanbul Kongre Merkezi’ndeki zirvede mobil teknolojilerle iş yaşamında fark yaratma fırsatları, Türkiye’nin önde gelen markalarını temsil eden 23 ayrı konuşmacı tarafından başarı örnekleri eşliğinde üst düzey yöneticilerden oluşan katılımcılarla paylaşıldı. Zirvenin açılışında konuşan Turkcell Genel Müdürü Süreyya Ciliv “Dünya, mobil internet ve mobil uygulamaların çerçevesini çizdiği yeni bir teknolojik döneme giriyor. Sanayi ve teknoloji tarihimizde, belki ilk defa bu yeni teknolojik döneme gerek altyapı, gerekse teknolojik anlamda dünyanın gelişmiş ülkelerinin önünde giriyoruz. Dalgayı zamanında yakalamak önemli ve bu yeni dalgayla Türkiye’ye çağ atlatma fırsatımız var. Türkiye’nin şirketlerinin dünya ile rekabet eder hale gelmesi için, bu yeni dünyaya ayak uydurmaları ve bu dalgayı kaçırmamaları gerekiyor. Bunun da yolu, teknolojinin ve mobil dünyanın avantajlarını sonuna kadar kullanmaktan geçiyor” dedi. Profesör Don Tapscott da “Mobilite Stratejinizi Nasıl İleriye Taşır?” konulu sunumunda dünyadaki yeni düzende mobil teknolojilerin iş, toplum, politik ve ekonomik yaşamdaki etkilerinin altını çizdi.
ETİKETLER : Sayı:797

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN