spot 24 EKİM 2010 / 18:00

Oracle Open World’den Oracle Day’e

Oracle Open World rüzgarı 4 Kasım’da Lütfi Kırdar’da esecek.

Eylül ayında San Fransisko’da gerçekleştilen Oracle Open World rüzgârı, 4 Kasım 2010 tarihinde, İstanbul Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda esecek. Sun’ı çatısı altına aldıktan sonra gücünü daha da artıran Oracle, Oracle Day’de, attığı adımları tüm müşterileri ve iş ortaklarıyla paylaşacak.
Oracle Türkiye ve Orta Asya (CAT) Bölgesi Başkan Yardımcısı ve Oracle Türkiye Genel Müdürü Gürhan Kalelioğlu, Oracle Türkiye Teknoloji Ülke Direktörü Filiz Doğan ve Oracle Türkiye ve Orta Asya (CAT) Bölgesi İş Uygulamaları Direktörü Resan Yüner’in verdiği bilgilere göre; bu yıl ikincisi gerçekleştirilen etkinlik aynı zamanda Sun birleşmesinden sonra şirketin Türkiye’deki ilk büyük etkinliği olacak. Yetkililer, “Daha önceki yıllarda iki ayrı aktivitemiz daha vardı. Biri Çözümler Zirvesi, diğeri ise İş Uygulamaları Zirvesi diye adlandırdığımız etkinliklerdi. Oracle Day, iki etkinliği tek bir şemsiye altında toplayan büyük bir etkinlik oldu. Ana salon dışında, aynı anda yedi seans organize ettik. Paralel seanslara bakacak olursak, bu seanslardan ikisi iş uygulamaları, biri çözüm ortaklarımızın yapacağı başarı hikâyesi sunumları, biri teknoloji ve ara katman ürünleri, biri donanım ve depolama çözümleri ve bir diğeri de iş zekâsı ile ilgili olacak. Bu seanslara ek olarak, finans hizmetleri, telekomünikasyon ve sağlık sektörlerine yönelik üç tane de endüstriyel atölye çalışmamız söz konusu” dediler.
Bu yıl Oracle Day’in büyük bir bölümü müşteri başarı öykülerine ayrılmış durumda. Oracle’ın “E-business Suite”’in yeni sürümü R12 ve JD Edwards’ın yeni sürümü 9.0 ile ilgili sunumunun dışındaki tüm oturumlarda müşteri ve iş ortaklarının başarı öyküleri yer alacak.
Oracle Day’de, teknoloji tarafında temelde iki önemli duyuru olacak. Exalogic ve Exadata X2-8. Ayrıca Sun Donanım ve Depolama Sistemleri ile ilgili OOW’de yapılan duyurular, Oracle Day’de de gerçekleştirilecek.
Türkiye’deki iki büyük Oracle kullanıcı grubu da biraraya getirilerek bu yönde ilk adım atılmış oldu. Oracle, kullanıcı grubuyla Oracle Day’de bir araya gelecek. Ayrıca, KAÇUV (Kanserli Çocuklar Umut Vakfı) bir konukevi inşasına destek olmak amacıyla, Oracle Day kapsamında bir çalışma da gerçekleştirilecek.
ETİKETLER : Sayı:793

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics