spot 23 EYLÜL 2012 / 15:09

Sophos’un Türkiye’deki yeni dağıtıcısı Prolink

Sophos Türkiye’deki yeni dağıtıcılığına Prolink’in seçildiğini açıkladı.

Sophos Türkiye’deki yeni dağıtıcılığına Prolink’in seçildiğini açıkladı. Prolink, Sophos’un şifreleme, uç nokta güvenliği, web, cep telefonu ve ağ güvenliği içeren tüm uçtan uca güvenlik çözümlerinin dağıtıcılığını yapacak. Sophos NEEMEA Yöneticisi Andre Scheffknecht, konuyla ilgili olarak “Sophos Ortadoğu ve Afrika kanallarımızı geliştirme yolunda emin adımlarla ilerliyor. Türkiye’deki iş ortaklarımızı ve müşterilerimizi artırmak için Prolink ile çalışmayı dört gözle bekliyoruz. Prolink’in uzman kanal ve teknik ekibi ile bölgede güçlü bir dağıtıcı kazanıyoruz” dedi.
Prolink Genel Müdürü Ken Bradley ise Prolink Sophos işbirliği hakkında şöyle konuştu:
“Sophos ürünlerini portföyümüze eklememiz, uçtan uca güvenlik çözümlerinin en iyisini müşterilerimize sunmamızı sağlayacaktır. Tüm cihaz ve ağ noktalarına karşı tehditleri önleyen, yönetilmesi kolay, yenilikçi ve uygun fiyatlı güvenlik çözümlerini Prolink’in teknik destek ve uzman kadrosuyla birleştirerek müşterilerimize sunma fırsatımız olacak.”
ETİKETLER : Sayı:889

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN