spot 15 AĞUSTOS 2010 / 18:10

Uçan işlemciler yolda

Intel, Moorestown Intel Calpella Ultra Thin platformu hakkında bilgi verdi.

Artık geleneksel hale gelen Intel Core Experts Platform’un 12.’sinin konusu Moorestown Intel Calpella Ultra Thin platformuydu. Hezarfen Havaalanı’nda gerçekleştirilen etkinlikte bir sunum yapan Intel Türkiye Teknik Müdürü Cemal Kayacan yeni platform hakkında detaylı teknik bilgiler verdi. Yeni platform daha az enerji harcaması ve daha üst düzey performansıyla dikkat çekiyor. Ürün, daha az enerji tükettiği için mobil cihazlarda daha uzun pil süresi de sağlıyor.
Etkinlikte ayrıca Intel’in Moorestown Intel Calpella Ultra Thin platformunu kullanan akıllı bilgisayar ve mobil cihazların hayatımıza getirdikleri ile Intel’in Eylül ayındaki yol haritası da çizildi. Sunumdan sonra ise katılımcılar Hezarfan Havaalanı’na Cessna tipi bir uçakla uçuş deneyimi yaşadı.
ETİKETLER : Sayı:784

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN