spot 19 AĞUSTOS 2011 / 12:31

Yeni model yeni dönem

CA Technologies, Türkiye’de uyguladığı yeni modelini iş ortaklarıyla paylaştı.

CA Technologies Türkiye, geçtiğimiz hafta iş ortaklarına yönelik bir toplantı düzenledi. Toplantıya katılan CA Technologies’in yurtdışı tepe yöneticileri hem ülkemizdeki yeni yapılanma hakkında bilgi verdi hem de iş ortaklarıyla tanışma fırsatı buldu. Toplantının açılış konuşmasını yapan CA Technologies Türkiye Genel Müdürü İlkem Özar, tüm katılımcılara katılımlarından dolayı teşekkür etti.
Ülkemizde uygulanmaya başlanan yeni modelin doğru olarak anlaşılamadığını kaydeden Özar, bu konuda şunları söyledi:
“CA Technologies özellikle gelişen pazarlardaki pazar hareketlerine daha hızlı cevap verebilmek ve daha hızlı büyüyebilmek için birtakım ortaklıklara imza atarak yeni bir model uyguluyor. Bu aslında başka şirketler tarafından da uygulanıyor. CA 2-3 yıl öncesinde bu modeli ilk kez Güney Afrika’da başlatmış. Bu projeyle birlikte de 20-30 kişilik bir organizasyon bugün geldiğimiz noktada 200 kişilik bir yapı haline gelmiş. Avrupa’da ise Yunanistan ile başlayan süreç, Ortadoğu’da Midis Group ile birlikte devam ettiriliyor. Bu ortaklığın başarılı olmasıyla da alan genişletilip Türkiye ve tüm Doğu Avrupa sürece dâhil edildi.”
Bu iş ortaklığının CA markası altında gerçekleştiğine dikkat çeken Özar, “Bu modelde ülkemizde CA Technologies markasının varlığı, şirketin yönetimi ve çalışanları devam ediyor. Sadece ek olarak daha önce yurtdışında talep ettiğimiz teknik destek uzmanları artık ülkemizde yer alacak. Bunun için de 8-9 kişilik bir ekip kuracağız. Bu ekip üst düzey CA bilgisine sahip olan profesyonellerden ve CA konusunda eğitim alıp uzmanlaşacak personelden oluşacak” şeklinde görüş belirtti.
ETİKETLER : Sayı:835

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN