spot 26 ARALIK 2010 / 18:00

Yerinde servis rahatlığı

Canon, ofis ve çevre birimleri kapsamındaki lazer ve mürekkep püskürtmeli ürünleri için yerinde teknik servis hizmeti uygulamasını başlattı.
Canon kullanıcılarının hayatını kolaylaştıracak yerinde servis uygulama ile cihazları servise götürme devri kapanıyor, üstelik hizmet kapsamında ürünlerin garanti süresi de uzuyor. Konu hakkında görüşlerini aldığımız Canon OPP Ürün Müdürü Murat Atasayar, “Yerinde servis uygulamasıyla müşterilerimiz, yazıcı, tarayıcı veya faks satın aldıktan sonraki 30 gün içerisinde yerinde teknik servis paketi satın aldıkları takdirde, yerinde teknik servis hizmetinden faydalanabiliyorlar. Hizmeti satın alan kullanıcıların cihazlarında bir problem oluştuğunda tek yapmaları gereken çağrı merkezimiz arayarak bildirimde bulunmak. Teknik ekip en geç ertesi iş gününde belirtilen adreste oluyor. Bilgi ve danışma hizmeti için de yine aynı numarayı arayarak destek almak mümkün” dedi.
‘Yerinde teknik servis’ paketinin yanı sıra ‘yerinde kurulum’ ve ‘garanti süresini 3 yıla uzatma’ paketlerini de satışa sunan Canon’un bu hizmetlerinin satışı da yine www.yerindeteknikhizmet.com adresinden gerçekleştiriliyor. Yerinde kurulum paketi ile Canon teknik servis ekibi ev veya ofislere giderek cihazın tüm kurulum ve ayarlarını gerçekleştirebiliyor. Garanti süresi uzatma paketinde ise standart 2 yıllık garanti süresi 3 yıla uzatılmaktadır.
Yerinde servis, yerinde destek
Yerinde servis paketi ve kurulum hizmeti şimdilik sadece İstanbul, Adana, Ankara ve İzmir’de geçerli olduğuna değinen Atasayar, “Üç yıllık garanti paketi ise Türkiye’de tüm şehirler için geçerli. Ürün modeline göre 3 yılı kapsayan yerinde servis paketinin fiyatları 89 TL ile 369 TL, garanti süresini 3 yıla uzatma paketi 33 TL ile 209 TL, kurulum paketleri ise 99 TL ile 119 TL arasında değişen fiyatlara sahip. Daha detaylı bilgi almak isteyen müşterilerimiz web sitemizi ziyaret edip üye olabilirler” şeklinde görüş belirtti.
Diğer ülkelerde de benzer uygulamaları olduğunu kaydeden Atsayar, “Easy Service Plan adı altında müşterilerimize bu hizmeti sunuyoruz. Satış öncesi ve satış süreçlerinde müşterilerimize verdiğimiz değer ve önemi seviyesini satış sonrası hizmetlerde de aynı düzeyde tutmaya çalışıyoruz. Yerinde servis hizmeti ve diğer servis paketleri, müşteri memnuniyetine gösterdiğimiz önemin göstergelerindendir. Bununla birlikte, müşterilerimiz  servis destek hattımızı arayarak servis temsilcilerimizden yardım alabilir veya www.yaziciminnesivar.com adresini ziyaret ederek servisteki cihazlarını takip edebilir, kendilerine en yakın satış noktalarını bulabilirler. Bu web sitesinde bulunan form sayesinde kullanıcılar tüm öneri ve şikâyetlerini bize iletebiliyorlar” dedi.
ETİKETLER : Sayı:801
YORUMLAR
kadir kepenek 15 MART 2012 / 08:03 0 0
merhaba canonyazıcı aldım. Denizli merkezde servisiniz varmı, varise bana yönlerdirimisiniz. Bana nasıl yardımcı olabilirsiniz? YANITINIZI BEKLİYORUM TEL; 05053755430 DENİZLİ
nizami bulut 24 EYLÜL 2011 / 17:43 0 0
yazıcıdan çıkaraağım şey mavi çıkıyor eğer yardımcı olmassanız şikayet etmeyi ve bunu üzerinde durmakta karalıyım bu nun sorunu hakkında bana yardımcı olun lütfen
RAMAZAN 28 ARALIK 2010 / 23:18 0 0
canon yerinde sesvis hizmetinizle ilgili bilgi almak ve paylaşmak istiyorum çok memnun oldum bu yeniliklerden görüşelim en kısa zamanda saygılar.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics