e-toplum Teknokentler 19 AĞUSTOS 2013 / 08:06

Ulusal şampiyon Arvento, Avrupa yolunda

Araç takip sistemleri şirketi Arvento, bu yıl 3. kez Avrupa İş Ödülleri’nde Türkiye’yi temsil etmek üzere ‘Ulusal Şampiyon’ seçildi.

Bilkent Cyberpark’ta yer alan Arvento şirketi, Avrupa İş Ödülleri (European Business Awards) 2013/2014’te, Türkiye’yi Avrupa elemelerinde temsil etmek için seçilen 40 finalist şirket arasında yer almayı başardı. Şirket bu yıl, 31 Avrupa ülkesinden, 527 şirketin finale kaldığı Avrupa İş Ödülleri’nde Türkiye’yi kendi kategorisinde temsil edecek. 2011 Avrupa İş Ödülleri’nde, Avrupa’da rakiplerinin arasından sıyrılarak ‘Ruban D’Honneur’ (Onur Kurdelası’na) layık görülen ve kendi kategorisinde Avrupa’nın en başarılı 10 şirketi arasında yer alan Arvento, geçen sene halk oylaması ile ulusal şampiyonluğa layık görülmüştü.
Finalist şirketlerin, ‘Ruban D’Honneur’ unvanı için mücadele edeceği yarışma; kademeli olarak ocak ve nisan aylarında açıklanacak olan sonuçlarla tamamlanacak. Avrupa genelinde ticari başarı göstermiş, alanında yenilikler üreten ve sosyal sorumluluk bilinciyle çevresine katkı sağlayan şirketleri belirlemek amacıyla düzenlenen Avrupa İş Ödülleri, 2007 yılından bu yana farklı sektörlerden binlerce şirketin; inovasyon, liderlik, sosyal sorumluluk, pazarlama, büyüme stratejileri, çalışan bağlılığı, süreç yönetimi ve müşteri sadakati alanlarındaki başarılarını, Avrupa çapında kanıtlamaları için fırsat veriyor.
ETİKETLER : Sayı:934
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN