Ürün Teknoloji 09 ARALIK 2017 / 07:34

​AWS, DeepLens’i tanıttı

AWS, geliştiriciler için yeni makine öğrenimi hizmetini ve deep learning (derin öğrenme) özellikli kablosuz kamerasını tanıttı. Amazon SageMaker; geliştiricilerin ve veri bilimcilerinin kendi makine öğrenme modellerini hızla oluşturması, bunları eğitmesi, dağıtması ve yönetmesi için tasarlanmış, tamamıyla ‘yönetilen’ bir hizmet. AWS DeepLens ise, geliştiricilere makine öğrenimi ile ilgili deneyim kazandırmak için gerçek zamanlı bilgisayar görme modellerini çalıştırabilen, derin öğrenme özellikli ve kablosuz bir kamera.
Makine öğrenimi sürecinin her adımında yönetilen bir hizmet sunan Amazon SageMaker, önceden oluşturulmuş geliştirme defterleri, petabayt ölçekli veri kümeleri için optimize edilmiş popüler makine öğrenimi algoritmaları ve otomatik model ayarlama özellikleriyle model oluşturmayı ve eğitmeyi kolaylaştırıyor. Eğitim sürecini kolaylaştıran ve hızlandıran Amazon SageMaker, altyapıyı her iki eğitim modeli için otomatik olarak hazırlıyor ve yönetiyor. AWS DeepLens ise geliştiricilerin öğrenmelerini ve deney yapmalarını desteklemek için bir dizi öğreticiye, örneğe, kaynak koda ve entegrasyona sahip bir aygıt ile AWS'nin hizmetlerini bir araya getiriyor. AWS DeepLens ile geliştiriciler pratik makine öğrenimi deneyimi kazanırken, modelleri bulutta eğitme ve AWS DeepLens'e yerleştirme imkanına sahip oluyor.
 
ETİKETLER : AWS DeepLens 1150

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN