Ürün Teknoloji 10 TEMMUZ 2016 / 12:08

​Brother’dan ekonomik hepsi bir arada yazıcı çözümü

Bu haftaki konuklarımızdan birisi hepsi bir arada bir yazıcı olan Brother DCP-T500W. Yaklaşık 1 aydır ofiste yoğun bir şekilde kullandığımız DCP-T500W, baskı kalitesiyle bizi oldukça memnun etti. Dolum tankı sayesinde oldukça ekonomik bir çözüm sunan yazıcının yaklaşık 600 TL’lik fiyatı da oldukça uygun.
Biraz önce de bahsettiğimiz gibi hepsi bir arada bir çözüm olan yazıcı oldukça şık ve kullanışlı bir tasarıma sahip. Dolum tankları cihazın sağ tarafında yer alıyor. Tanklar kolayca doldurulabiliyor ve şeffaf bir tasarıma sahipler. Bu sayede dışarıdan mürekkep miktarını görebiliyor ve yazıcının daha sizi uyarmasına gerek kalmadan doldurabiliyorsunuz. Yazıcının siyah tankı oldukça büyük, tankı doldurduktan sonra 6 bine yakın siyah çıkış alabiliyorsunuz. Renkli yazdırmada ise toplamda 5 bin çıkış alınabiliyor. Kağıt tepsisi 100 adet A4 kağıt alabiliyor. Çıkış tepsisinin kapasitesi ise 50 A4.
Yazdırma, tarama ve kopyalama işlemelerini yazıcının ön kısmında bulunan tuş takımı ve küçük ekranı kullanarak yapıyorsunuz. Yaptığımız denemelerde özellikle kopyalama işlemlerinde oldukça hızlı sonuçlar aldık, bilgisayardan yazdırma işlemlerinde ise bize göre biraz yavaş kaldı. Kalite açısından baktığımızda ise piyasadaki birçok yazıcıdan iyi olduğunu söyleyebiliriz.
Oldukça kolay kurulabilen yazıcı kablosuz ağ ve USB kablo üzerinden kullanılabiliyor. Eğer çok fazla çıkış almayan bir ofise sahipseniz, tankları doldurup gerisini unutabilirsiniz.
 
ETİKETLER : 1079 Brother DCP-T500W

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics