Ürün Teknoloji 16 EYLÜL 2017 / 18:54

​Hizmet ödülleri sahiplerini bulacak

2017 Mart’ında gerçekleştirilen geleneksel KYOCERA Bilgitaş bayi toplantısı kapsamında belirlenen satış hedeflerini tutturarak Kyocera’nın Türkiye fotokopi sektöründeki pazar liderliğine destek veren bayiler, başarılarını Temmuz ayında Prag gezisiyle kutladı. Toplam 82 kişinin katıldığı gezinin ilk gününde bayiler; rehber eşliğinde gerçekleştirilen Prag şehir turuna katıldı.  
Bu arada, Kyocera’nın Avrupa bölgesindeki yetkili iş ortakları bünyesinde çalışan teknisyenler arasında düzenlenen hizmet ödülleri 2017 yılında 10’uncu kez dağıtılacak. Ödül programının başlıca amaçları arasında teknisyenlerin Kyocera çok fonksiyonlu fotokopi makinesi ve yazıcıların bakım ve onarımı konusundaki çaba ve yeteneklerini takdir etmenin yanında Avrupa bölgesindeki çalışanları bir araya getirmek. KYOCERA Bilgitaş Turkey Document Solutions Teknik Servis Direktörü Ömer Yavuz Göl, Hizmet Ödülleri’ni şu şekilde değerlendirdi:
“Kyocera teknisyenleri yalnızca problem çözmekle kalmıyor, hizmetlerimize değer katıyorlar. Bu yaklaşım çerçevesinde ilk kez 10 yıl önce KYOCERA Almanya çapında düzenlenen hizmet ödülleri, bugün Avrupa bölgesindeki tüm satış ofislerini kapsıyor. Biz de yüzde 100 Kyocera şirketi olarak başladığımız ilk yıl olan 2017’de Türkiye’deki Kyocera bayilerinden teknisyenlerimizin yarışmaya katılmasından dolayı gururluyuz.”
KYOCERA Hizmet Ödülleri kapsamında yarışan teknisyenlerin bilgi ve becerileri üç aşamalı test süreci ile değerlendiriliyor. Online olarak gerçekleştirilen ilk aşamada başarı gösteren yarışmacılar ulusal finallere katılmaya hak kazanıyor, ulusal karşılaşmaların kazananları ise yılın Kyocera Teknik Mühendisi’nin belirleneceği büyük final için KYOCERA Document Solutions Almanya Genel Merkezi’nde bir araya geliyorlar. Büyük finalde son üçe girmeyi başaran teknisyenler mesleki uzmanlıklarını belgelendirmenin yanı sıra Osaka’daki KYOCERA Document Solutions Genel Merkezi’ni de kapsayan bir Japonya gezisi ve ödüller kazanıyorlar. 
ETİKETLER : 1138 KYOCERA Bilgitaş

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics