Ürün Teknoloji 13 OCAK 2018 / 16:43

​HP, CES'de yeni nesil bilgisayarlarını tanıttı

HP, CES 2018'de yeni nesil kişisel bilgisayarlarda çığır açan ve heyecan verici PC deneyimi sunan yeni ürün serisini açıkladı. Yeni HP ürünleri; PC performansını, tasarımını ve işlevselliğini dünyanın en güçlü dönüştürülebilir bilgisayarı, en yeni her zaman bağlı, ikisi bir arada bilgisayarı ve yeni oyun teknolojileriyle yeni boyutlara taşıyor.
HP Tüketici Kişisel Sistemleri EMEA Başkanı Anne-Sophie Hadberg, "HP, PC deneyimi her yönüyle yeniden keşfedilirken bu değişime öncülük ediyor. Dünyanın bağlanma ve yaratma biçimini temelden şekillendiriyoruz. CES 2018 serimiz, müşterinin sesini dünya standartlarındaki tasarım ve mühendislik yetenekleriyle birleştirdiğinizde nelerin mümkün olabildiğini ortaya koyuyor. HP teknolojisi, dünyanın en güçlü dönüştürülebilir ve çok yönlü ENVY x2 her zaman bağlı PC'si ve en son teknoloji OMEN donanımı ile oyunun kurallarını değiştiriyor” dedi.
HP Spectre x360 15: Dünyanın en güçlü dönüştürülebilir dizüstü bilgisayarından premium HP Spectre x360 15, 4K ve 3D içeriklerin zahmetsizce yaratılması, düzenlenmesi ve oynatılması için 2,5 kat daha hızlı performans ve güçlü ayrık grafik sunuyor.
HP ENVY x2: HP ENVY x2, her zaman hazır bir iş deneyimi için Intel işlemcileri içeren bir ‘Her Zaman Bağlı PC’ özelliğine sahip.
OMEN Game Stream: OMEN Game Stream, oyuncuların yüksek hızda internet bağlantısı olan herhangi bir Windows 10 mobil cihazında OMEN PC'nin gücünden ve performansından yararlanarak her zaman ve her yerde en iyi AAA oyunlarını oynayabilmelerini sağlıyor.
HP Spectre x360 15 inç, Şubat ayında EMEA'da 1.799 avrodan başlayan fiyatlarla satışa sunulacak. HP ENVY x2'nin Nisan ayında EMEA'da 999 avro'dan satışa sunulması bekleniyor. OMEN Game Stream’in, 2018 baharında OMEN sistemlerine yüklenmesi planlanıyor. OMEN X 65 NVIDIA G-SYNC  büyük format oyun ekranının 2018 sonbaharında piyasaya çıkması planlanıyor.
 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics