Ürün Teknoloji 06 MAYIS 2017 / 09:22

​KOBİ’ler için üç paketle tam destek

Bulut bilişim ve siber güvenlik alanlarında çözümler sunan Forcepoint, KOBİ’ler için avantajlı iş paketlerini tanıttı. İstanbul’da bulunan veri merkezi altyapısı üzerinden işletmelere uçtan uca bulut çözümleri sunan Forcepoint, böylece siber saldırılara karşı kurumlara etkili bir koruma kalkanı da kazandırıyor. 
Forcepoint’in hazırladığı üç ayrı KOBİ Bulut Paketi, güvenli ve kesintisiz e-posta altyapısına sahip olmanın yanında, işletme yöneticilerine, siber güvenlik politikalarına uygun içimde izleme ve yönetme imkanı veriyor. Forcepoint ayrıca gelişmiş savunma teknikleri ile şirketleri tehditlerden koruyor, zaman ve kaynak tasarrufu sağlıyor.
Forcepoint’in Gelişmiş Sınıflandırma Motoru (ACE) üzerine kurulu Forcepoint Cloud Web ve Cloud E-posta Güvenliği ürünleri, şirket kullanıcılarını gelişmiş ataklara (APT) ve sıfırıncı gün ataklarına karşı koruyor. Gelişmiş Sınıflandırma Motoru, kullanıcıların web ve e-posta trafiğini gerçek zamanlı biçimde tanımlayıp sınıflandırıyor, sekiz farklı sınıfta tehditler değerlendiriliyor ve bir puanlama süreci işletiliyor. Tüm bu süreç sonunda şirketlerin tüm bilgi akışları gerçek zamanlı biçimde siber tehditlere karşı korunuyor.
Şirketlere kurumsal e-posta ve web erişim koruması sağlayan çözümlerini kullanıcı sayılarına göre üç farklı pakette toplayan Forcepoint’in 50, 100 ve 250 kullanıcılık paketlerini alan işletmeler, teknik destek mühendislerinden 7/24 yardım da alabilecek.
 
ETİKETLER : Forcepoint 1121

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics