Ürün Teknoloji 19 ŞUBAT 2017 / 16:42

​Küresel Ku-band ağı için anlaşma

Uydu operatörü SES S.A., denizcilik ve kara sektörlerine küresel uydu iletişim servislerinin önde gelen sağlayıcısı Satcom Global'in SES için çok önemli bir ortak olacağını açıkladı. SES’in farklılaştırılmış mobilite çözümü, Satcom Global'in deniz, kıyı ve kara müşterisine, sorunsuz, güvenilir ve yüksek hızlı bağlantı sağlayan Ku-band VSAT hizmeti Aura’nın önemli bir bölümünü oluşturacak.
İki kurum arasında yapılan sözleşme kapsamında Satcom Global, SES'in uydu filosuna ve yüksek verimli iş yüklerine uygun gelecek nesil hibrid uydularına kesintisiz erişim sağlayabilecek. SES, çoklu uydu erişimini ve servis entegrasyonu çözümlerini mümkün kılan sağlam bir yer hizmetleri ağı altyapısı da sunacak.
SES’in, Satcom Global’e sunacağı açık ve ölçeklenebilir bir VSAT platformu, özelleştirilebilir, her zaman geniş bantlı bağlantı sunma esnekliği sağlayacak. SES’in başlangıçtaki yatırım maliyetini en düşük seviyede tutarak, yüksek değerli performans sunması ile Satcom Global, gecikme olmadan, müşterilerine sunduğu hizmetleri ölçeklendirebilecek.


 
ETİKETLER : Satcom Global SES 1110

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN