Ürün Teknoloji 02 OCAK 2017 / 11:42

​OKI’den yeni akıllı yazıcı serisi

OKI, yeni renkli yazıcı ve çok fonksiyonlu yazıcı (MFP) yelpazesini tanıttı. Yeni modeller, profesyonel baskı kalitesini tüm işletmeler için erişilebilir hale getiriyor. Böylece işletmenin ihtiyaç duyduğu tüm belgeleri şirket içinde basarak, para, zaman ve depolama alanından tasarruf mümkün oluyor. Bu kapsamda OKI’nin akıllı yazıcı yelpazesi genişlerken, akıllı baskı ve belge yönetimi ve kontrolü de masaüstüne taşınıyor. Yeni cihazlarda, ağa bağlanmayı iyileştirmeye yönelik yeni özellikler ve ağ içinde büyük renkli dosyaların hızlı aktarımına imkan veren Gigabit Ethernet de var. Apple’ın AirPrint özelliği ile uyumlu olan C542 ve MC573, mobil baskı için Google Cloud Print 2.0 ile çalışmaya hazır. Yeni cihazlarda, belge güvenliğini sağlayan Private Print, opsiyonel Card Release ve İnternet Protokol Güvenliği (IPSec) uyumluluğu gibi en son güvenlik özellikleri ise standart. Yazıcıların kurulum, kullanım ve bakımı kolaylaştırılırken, montaj ve sarf malzemelerinin değişimi için videolu destek de sunuluyor.
Yeni ürün yelpazesinin başlangıç noktasını ProQ2400 baskı kalitesinin yanı sıra sınıflarında pazardaki en yüksek hızları sunan C332dn ve MC363dn oluşturuyor. MC363dn, çift yüzlü kopyalama, faks, tarama ve baskı sunuyor. İş akışlarını dijitalleştirip modernleştirerek büyümesine ivme kazandırmak isteyen işletmeler, yeni C542dn, ayrıca dokunmatik ekranlı teknoloji ve akıllı baskı dünyasını bu fiyat aralığına taşıyan çok fonksiyonlu MC573 ile buluşuyor. Kişiselleştirilebilen 7 inç ekranları ve OKI’nin akıllı genişletilebilir platformu (sXP), ek maliyet olmaksızın mevcut güvenli yazıcı filosuna bağlantı veya belge yönetim yazılımına erişimi sağlıyor. Her iki yazıcı da 30/30 ppm hız ve 1200 x 1200 dpi baskı kalitesi sunan yeni tasarıma sahip. OKI’nin sXP açık platformu ve entegre SENDYS Explorer yazılımı, akıllı MFP’lerinin geniş bir sektör yelpazesindeki dijital iş akışları için öne çıkmasını sağlıyor. Küçük karbon ayak izli MFP’ler, her türlü belgenin, yaratıldığı yerde hızlı ve kolay taranmasına imkan veriyor.
Yelpazenin üst ucunda yer alan C612dn ve C712dn ise hızlı üst düzey içerik üretimini güvenilir ve yüksek güvenliğin yanı sıra düşük sahip olma maliyeti ile buluşturuyor. Portföy, piyasada en küçük karbon ayak izine sahip C823/833/843 gibi A3 dijital LED yazıcıları da içeriyor. OKI’nin dijital LED teknolojisi ve HD renk çıkışı ile C800 Serisi; kapsamlı medya yelpazesi üzerinde, doymuş renkler ve ince detaylarda baskı kalitesi sunuyor.
 
ETİKETLER : 1103 OKI

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics