Ürün Teknoloji 14 MAYIS 2017 / 10:20

​Soğutma kapasitesi ve enerji verimliliği buluşuyor

Daha önce Emerson Network Power olarak bilinen Vertiv, Liebert® PCW ürün ailesinin genişletilerek en yüksek enerji verimliliklerini ve orta ila büyük veri merkezleri için gelişmiş soğutma kapasiteleri sunmaya başlıyor. Avrupa, Orta Doğu, Afrika (EMEA), Asya Pasifik ve Güney Amerika'da sunulan Liebert PCW yüksek soğutulmuş su delta T serisi, tüm kritik altyapıları desteklemek için yüksek sıcaklıklarda freecooling çalışmalarını artırarak 1,1'in altında kısmi Güç Kullanım Verimliliği (pPUE) sağlayacak şekilde tasarlandı.
Liebert PCW sınıfı, 25 ila 220 kW arasında sunuluyor, verimliliği artırmak ve sunuculara gerekli hava kaynağını sağlamak için tasarlanmış sektörün en gelişmiş teknolojisiyle donatılıyor. Liebert PCW yüksek soğutulmuş su delta T sınıfının büyük soğutma kapasitesi, 20-32°C'lik su rejimleri ve en son ASHRAE grafiklerine uygun besleme hava sıcaklıkları sağlayacak şekilde optimize edildi. Delta T, giriş ve çıkış su sıcaklığı arasındaki farkı temsil eder ve artışı, önemli enerji tasarrufları ve daha fazla soğutma kapasitesi sağlıyor. Soğutulmuş su sistemi hem scroll hem vidalı kompresörlerle sunulan Liebert AFC adyabatik freecooling chiller'lar ile bir araya geldiğinde güçlü verimliliği sağlıyor ve yıl boyunca freecooling çalışmasını en üst düzeye çıkartıyor.
Belirli bir SmartAisle algoritmasını temel alan entegre Vertiv ICOM kontrolü, gereksiz soğutma veya hava hareketine tek bir Watt bile harcamadan hava akışını sunucuların ihtiyaçlarına göre ayarlıyor. Vertiv LIFE Services de uzaktan arıza tespiti ve önleyici izleme olanakları sunarak uzaktan servis uzmanlarına çalışmada görülebilecek her tür olağan dışı durumu hızlı bir şekilde tanımlamaları, tespit etmeleri ve çözümlemeleri için gereken gerçek zamanlı veri ve bilgileri sağlıyor. 
ETİKETLER : 1122 Vertiv

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics