Ürün Teknoloji 16 TEMMUZ 2017 / 14:22

​Su sistemleri her yerde akıllanıyor

GROHE SmartControl, sunduğu akıllı duş kontrolü yelpazesine eklenen yeni model ve kombinasyon seçenekleriyle, “Bas, Çevir, Duş Al” deneyimini sunmaya başladı. Su kapatıldığında seçilen akış hızını otomatik olarak belleğine alan sistem, su yeniden açıldığında bunu yeniden hatırlıyor. Şık duvar üstü modelin yanında genişletilen yelpaze de sıva altı montaj için ankastre modeli içeriyor. Akış yüzlerinin yanı sıra SmartControl ankastre ünitelerde beyaz renk seçeneğini de ürün yelpazesine ekleniyor. Ürün yelpazesine eklenen iki yeni versiyonun ilki, ankastre ve tezgah üzeri duş sistemlerinin ana faydalarını birleştiriyor.
GROHE SmartControl, Alman teknolojisini içeriyor ve en yüksek standartlarda Alman işçiliği ile üretiliyor. Ürün, tepe ve el duşlarının farklı akışlarının kontrolünü kullanıcının parmak ucuna getiren ve su akış hızının kontrolünü butonları çevirerek kontrol etme imkanı sunan birleşik bas-çevir teknolojisine sahip. Sezgisel kullanıma, şüpheye yer bırakmayan resimli grafikler yardımcı oluyor. Su kapatıldığında seçilen akış hızını otomatik olarak belleğine alan sistem, su yeniden açıldığında bunu yeniden hatırlıyor. Tüm vücudu şımartan, gerçekten kişisel bir duş deneyimi için, cömert boyutlardaki GROHE Rainshower 360 Duo tepe duşu, zarif GROHE PureRain veya GROHE Rain O2 akışı enerji veren TrioMassage ayarı ile birleştiriyor. Tüm duyulara hitap eden duş, suyu dilediğiniz noktaya yönlendirmenize imkan veren GROHE Power&Soul el duşu ile tamamlanıyor. GROHE CoolTouch teknolojisi ise krom yüzeylerin ısınmasını önleyerek, yanmaya karşı koruyor.
ETİKETLER : 1130 GROHE SmartControl

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN