Ürün Teknoloji 10 HAZİRAN 2017 / 18:00

​Teknolojik işyerlerine Citrix yenilikleri

Citrix, Orlando'da 23-25 Mayıs tarihleri arasında düzenlenen Citrix Synergy etkinliğinde, geleceğin iş yerini oluşturma odaklı teknolojik yeniliklerini tanıttı. Citrix, Citrix Secure Digital Workspace başlığı altında başta XenApp Essentials ve XenDesktop Essentials ile NetScaler MAS olmak üzere pek çok ürünün yeni sürümlerini ve özelliklerini katılımcılarla paylaştı.
Citrix Secure Digital Workspace ile Citrix geleceğin iş yerini hayata geçiriyor. Citrix Secure Digital Workspace, kullanıcıların verimli çalışabilmeleri için gerekli tüm uygulamaları, bulut hizmetlerini, verileri, ağ ve kimlik hizmetlerini buluşturan bir ortam olarak, kullanıcıların kendileri uygulama taleplerini yönetebiliyor ve bir Security Token'ı da parola ve güvenlik soruları için yönetimi üstlenebiliyor. Münferit SaaS uygulamaları da kısıtlanabiliyor.
XenApp Essentials ve XenDesktop Essentials Azure Marketplace'da mevcut ve Azure'nin en çok rağbet gören hizmetler listesinin birinci ve ikinci sırasında. NetScaler MAS sayesinde Citrix tek çözüm içerisinde Network Yönetim ve Analitik Sistemi’ni sunuyor. Citrix, Synergy'de özellikle karmaşık hibrid ortamlarda giderek sayısı artan uygulama ve uygulama bileşenlerinin yönetiminde öne çıkan yeni 12.0 sürümünü de tanıttı. Yeni sürümle uygulamaların güvenliği ve performansıyla ilgili sorunlar uygulama altyapısı içinde daha hızlı algılanıp giderilebiliyor. NetScaler MAS 12.0 ayrıca yüksek kullanılabilirlikteki Proxy'leri de yönetiyor.
 
 
ETİKETLER : Citrix Synergy 1126

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics