Ürün Teknoloji 30 ARALIK 2017 / 10:16

​Tüm iş yüklerini tek konsoldan yönetebilirsiniz

İş süreçlerinde kesintisizliğe odaklanan Veeam Software, tek bir Veeam yönetim konsolundan sanal, fiziksel veya bulut olmak üzere tüm iş yükleri için kapsamlı veri yönetimi sunan ve erişilebilirlik sağlayan Veeam Availability Suite (VAS) 9.5 Update 3 (U3) ürününü duyurdu. Büyük ölçekli şirketler, bu ürün sayesinde eski yedekleme ürünlerini bırakarak, tek bir dinamik çözümle tüm ortamlarda erişilebilirliği sağlayabilecek. Bu yeni yapı aynı zamanda Veeam’in gelişen yeni depolama entegrasyonlarını daha hızlı şekilde destekleyen, güçlü yedekleme performansına ulaşmasına olanak veren, düşük veri kaybı sağlayan ve daha hızlı kurtarma sunan yeni depolama arayüzü Universal Storage API’yi de içeriyor. Yenilikler arasında Veeam Agent for Microsoft Windows 2.1 ve Veeam Agent for Linux v2 için dahili yönetim, VMware Cloud on AWS desteği, IBM depolama snapshot entegrasyonu, Lenovo depolama entegrasyonu ile VeeamONE’daki yeni analitik ve görüntüleme yetkinlikleri var.
Öte yandan Veeam, yakın zamanda Unix ortamlarındaki fiziksel iş yüklerinin korunmasına imkan veren IBM AIX ve Oracle Solaris’i destekleyeceğini de duyurdu. Bu yeni seçenek, Veeam’in büyük ölçekli şirket ortamlarındaki girişimlerini desteklediği gibi, eskiden kalan tedarikçileri de sanal, fiziksel ve bulut tüm iş yüklerine güvenilirlik ve kullanım kolaylığı getiren çözümle değiştiriyor.  
 
ETİKETLER : Veeam Software 1153

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN