Ürün Teknoloji 11 HAZİRAN 2017 / 14:00

​Üç yeni iş istasyonu Fujitsu’dan geliyor

Fujitsu CELSIUS iş istasyonları portföyüne kattığı üç yeni iş istasyonunu tanıttı. Yeni CELSIUS modelleri, boyut/performans oranı ve ek güvenlik özellikleri açısından avantajlar sunuyor. Yeni ürünler, mevcut en küçük yüksek performanslı 21 litrelik “microtower” ve 10 litrelik küçük form faktörlü iş istasyonlarına ek olarak, güvenli, biyometrik kimlik doğrulaması da sunan piyasanın ilk mobil iş istasyonunu da içeriyor. NVIDIA Quadro profesyonel grafik kartları sayesinde standart masaüstü bilgisayarlardan veya dizüstü bilgisayardan daha karmaşık görsel işlemleri yerine getirme konusunda yetkin iş istasyonları, Xeon işlemcilerin gücü, genişletilebilirlik ve güvenilirlikleri sayesinde mühendisler, mimarlar ve içerik üreticilerinin tercihi oluyor. 
39,6 cm (15,6 inç) CELSIUS H770 mobil iş istasyonu, Fujitsu'nun PalmSecure temassız kimlik doğrulama teknolojisi tarafından sunulan biyometrik güvelik sayesinde mevcut en güvenli mobil iş istasyonu. En yeni nesil Intel E3-1500M v6 işlemci ailesi ve 1024 CUDA çekirdeğine sahip en yeni NVIDIA Quadro ekran kartlarıyla bu iş istasyonu, yedi farklı Fujitsu LIFEBOOK modeliyle uyumlu bir port çoğaltıcısıyla güçleniyor ve paylaşımlı ortamlar için öne çıkıyor.
Yenilenen CELSIUS J550/2, NVIDIA Quadro® P2000'e kadar olan tam boy grafik kartlarını desteklemesi sayesinde sektörün en iyi performans gösteren küçük form faktörlü iş istasyonu. Kompakt 10 litre boyutuna rağmen, 11 monitörü destekleyebiliyor. Bu ekranların üçü Intel HD Graphics P530 onboard grafik kartı ile, diğer sekiz ekran ise iki adet NVIDIA Quadro P600 ekran kartı ile destekleniyor. Bu özellik de geleneksel 2D ve 3D kullanım senaryolarına ek olarak kontrol odaları, izleme ve iş ortamlarında çoklu monitör senaryoları için ideal.
Yeni üçlünün son ürünü ise alandan tasarruf sağlayan ve bir anlamda tasarımda yeni bir standart belirleyen CELSIUS W570 masaüstü iş istasyonu. Öncekinden neredeyse yüzde 30 daha küçük olan ürün, performansını 21 litrelik bir microtower kasadan sağlıyor. Standart CELSIUS W570 modeli son derece düşük güç (280W) çekecek şekilde tasarlanmışken, W570power+ kablo gerektirmeyen seçeneği büyük bir genişletilebilirlik sunuyor ve süper hızlı okuma ile yazma yetenekleri için üç NVMe PCIe M.2 modülü ile geliştirilebiliyor. NVIDIA Quadro® P4000 profesyonel grafik kartı sayesinde saniyede 90 kare, tamamen hareketli, profesyonel bir 3D sanal gerçeklik deneyimi sunulabiliyor.
 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics