Ürün Teknoloji 02 KASIM 2015 / 09:07

​Vertex Standard yeni VX-260 telsiz serisi

Çift yönlü telsiz üreticilerinden biri olan Vertex Standard, güvenlik, fabrika, otel ve bina yönetimi gibi çok çeşitli sektör ve kullanım alanlarının ihtiyaçlarına cevap veren yeni VX-260 analog telsiz serisini duyurdu.
VHF/UHF bantlarında çalışan VX-260 serisinin özellikleri arasında geliştirilmiş ses çıkışı, genişletilmiş birlikte çalışabilirlik desteği ve programlanabilir acil durum alarmının yanı sıra evrensel batarya sistemi de yer alıyor. UNI adı verilen evrensel batarya sistemi, kullanıcıların tüm Vertex Standard ürünleri için tek bir batarya ve şarj platformunu kullanmalarına olanak tanıyor.
Yeni Vertex Standard telsiz serisinde 16 kanallı ve iki isteğe göre programlanabilir tuşu bulunan VX-261 ile 128 kanallı altı programlanabilir tuşu ve yerleşik ses evirme şifrelemesi özellikleri bulunan VX-264 yer alıyor.
Vertex Standar bu yeni ürünlerle birlikte telsiz serisini tamamlamaya yönelik geniş bir dizi aksesuarı da piyasaya sürdüğünü duyurdu.
 
ETİKETLER : 1044

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN