Ürün Teknoloji 16 NİSAN 2018 / 10:44

​Western Digital Purple microSD kartını tanıttı

Western Digital Purple microSD kartı, şirketin gözetim sınıfındaki kameradan-ana makineye cihaz portföyünü oluştururken video gözetim verilerini toplamak, dönüştürmek, korumak ve onlara erişmek için gerçek zamanlı çözüm sunuyor.

Gözetim verilerindeki hızlı büyümeyi destekleyen 4K Ultra HD video, yeni geliştirilen yapay zekâ (AI) uygulamaları ve analitiğin benimsenmesiyle birlikte Western Digital, bugün modern gözetim ve sınır sistemlerinin karmaşık ve dinamik veri ihtiyaçlarına özel üretilen Western Digital Purple microSD kartını duyurdu.

Hem varlıklarını güvende tutmak isteyen kurumlar hem de yüz tanımayla alışveriş alışkanlıklarını doğru bir şekilde raporlamak isteyen perakendeciler tarafından kullanılan gözetimde her önemli anı yakalamak ve incelemek kritik bir noktada. Göze çarpan performansıyla Western Digital Purple microSD, arasında 4K Ultra HD videonun da yer aldığı birçok yüksek kaliteli ve yeni nesil video formatının yanı sıra analitik ve hızlı kurumsal içgörüler için verinin çekirdek veri sistemlerine olan hareketini de hızla destekliyor. Sağlamlaştırılmış ve neme dayanıklı tasarımıyla bu yeni kart, birçok çevresel koşulda kullanılacak şekilde tasarlandı. Böylece hem soğuk kış zamanında açık havada yapılan bir çekimde hem de hava sıcak ve nemli bir fabrika ortamına benzerken kapalı alanda güvenilir bir video çekimine imkân sağlıyor.

Birçok video çözünürlüğünü ve gözetim video kaydının uygulamasını destekleyen yeni microSD’nin diğer özellikleri ise:

-Devamlı Kayıt için Dayanıklılık: 1.000’e kadar Program Silme Döngüsü Desteği

-Kolay Kart Yönetimi için Kart Sağlığı Durumu Özelliği: Uyumlu kameralardaki ekranda, kullanıcılara ve sistem kurucularına değerli bilgiler iletecek olan benzersiz bir sağlık göstergesi sunulacak. Bu bilgiler arasında kartın dayanıklılık ve kapasite durumu yer alacak. Böylece tahmini bakım imkânı sağlarken kartın kullanımı sırasında ‘tahmine dayalı iş’ etmenini ortadan kaldırıyor.

-Yeni Nesil Video için Yüksek Performans: 80 MB/s ardışık okuma hızı ve 50 MB/s’ye kadar ardışık yazma hızı sunan kart, Hız Grubu 10 ve UHS Hız Grubu 1’i destekliyor.

-Birçok İklimde Güvenilir Video Çekme: -25°C ve 85°C arasındaki sıcaklıklarda kullanılabilen tasarımı sayesinde hem içeride hem de dışarda güvenilir video çekimlerine imkân sağlıyor.

-Ağ ile Bağlantı Koptuğunda Videoyu Çekmeye Devam Etmek ve Saklamak için Yüksek Kapasite: 64GB’a kadar kapasite imkanı.

Yeni microSD kartı, global çapta Western Digital’ın yetkilendirdiği satıcı ağı aracılığıyla nisan ayında satışa sunulması bekleniyor. 32GB ve 64GB kapasite seçenekleriyle piyasaya sürülecek kart 109 TL + KDV ve 179 TL + KDV fiyat etiketine sahip. Tek satışın yanı sıra gözetim sistemi kurucuları ve entegratörleri için de 25 adet bulunan paket halinde de satış gerçekleştirilecek.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics