Ürün Teknoloji 25 ARALIK 2012 / 10:07

‘Dokunulmazlar Müzesi’ ile uçuş

Acer, cam tasarımı ve dokunmatik ekranı ile öne çıkan yeni Ultrabook’u S7 için Facebook sayfasında ödüllü uygulama başlattı. HD dokunmatik ekranı ve Windows 8 işletim sistemi ile Acer S7Ultrabook,‘Dokunulmazlar Müzesi’ uygulamasıyla modern çağın kaşiflerini Facebook’ta eğlenceye davet ediyor.

Yarışmaya katılmak için Acer Facebook sayfasındaki ‘Dokunulmazlar Müzesi’ uygulamasıyla dokunmak isteyip de dokunamadığınız şeylerle kendi müzenizi oluşturmanız ve arkadaşlarınızla paylaşmanız yeterli. 4 hafta sonunda katılım sıralamasında 99 bin 999’uncu olan kişi, bir arkadaşıyla Kanarya Adalarına tatile gitme şansı kazanıyor. Önde gelen teknoloji marketlerindeki yarışma duyurularında yer alan kodla yarışmada ekstra puan da toplanabiliyor.

 

 
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN