Ürün Teknoloji 19 EYLÜL 2010 / 18:00

‘Party’ye ne dersiniz?

Wii Party için geri sayım başladı. 8 Ekim 2010’da piyasaya çıkacak olan Wii Party, 80’den fazla mini oyunla geliyor. Dört kişilik oyuna katılmak için gereken tek şey bir Wii Remote kumandası. Oyuncular ayrıca kendi yarattıkları Mii karakterlerini farklı şekillerde oyuna dahil edebiliyorlar.
13 farklı oyun modu bulunan Wii Party’de eğlenceyi tetikleyen birçok oyun yer alıyor. Ev Partisi modundaki Sakla ve Avla oyununda odanın içerisinde saklanmış olan Wii Remote kumandasını arayacaksınız. Kumanda ara sıra yerini belli etmek için sesler çıkaracak. Saatli Bomba oyununda da tik tak öten bir Wii Remote’u sallamadan elden ele geçirmeye çalışacaksınız.
Wii Party’de ayrıca Çiftler İçin Oyunlar ve Parti Oyunları modları da sunuluyor. Bu modlarda karşınıza çıkan engelleri diğer oyuncularla birlikte ya da karşılıklı yarışarak aşmanız gerekiyor. Parti Oyunları modunda ise Board Game Adasını ziyaret edebilirsiniz. Bu adada zar atarak karelerden oluşan bir patikada uzun bir yolculuk sonunda dağın zirvesine ulaşmaya çalışacaksınız. Ancak karelerde mini oyunlar ve sürprizler sizi bekleyecek. Eğer bir arkadaşınızla birlikte engelleri aşmak isterseniz de Çiftler İçin Oyunlar
tam size göre. Bu kadar oyunun içerisinde oyun seçmekte zorlandığınızda rehberiniz Parti Phil zamanınıza göre size mini oyunlar önerecek.
Bilgi için: www.nintendo.com.tr
ETİKETLER : Sayı:788

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics