Ürün Teknoloji 26 ARALIK 2010 / 18:00

270 derece dönebilen mercek

Samsung, ‘doğrult ve çek’ video kamera serisine yeni bir ürün daha, Samsung HMX-E10’u ekledi. Full HD çözünürlüklü yeni Samsung HMX-E10’ın öne çıkan özellikleri arasında kullanıcıların yaratıcılıklarını zenginleştiren, bakış açılarını çektikleri videolara yansıtmalarına olanak sağlayan ve hemen hemen her açıdan çekim yapabilme özelliği sunan çok yönlü, 270 derece dönebilen mercek yer alıyor.
HMX-E10’un döner merceği ayrıca video çekimine yeni bir anlayış katıyor.
Samsung ayrıca, kullanıcıların HMX-E10 aracılığıyla çektikleri içerikleri arkadaşları ile paylaşma yollarını basitleştirmek için de yenilikçi yerleşik USB bağlantı noktasını kullandı.
Kullanıcıların kaydettikleri önemli anları nerede olurlarsa olsunlar paylaşmalarını mümkün kılıyor. USB bağlantısı ayrıca pili şarj etmek için de kullanılabiliyor.
Ayrıca HMX-E10, Samsung’un oynat-düzenle-paylaş programı, bir diğer adıyla intelli-studio ile de yüklü. Bu sezgisel program, kullanıcılara çektikleri filmleri herhangi bir bilgisayarda, destekleyici bir yazılım yüklemelerine gerek kalmadan, düzenlemelerine ve oynatmalarına olanak sağlıyor.
Bu, özellikle kullanıcılar seyahat halindeyken ya da kendi bilgisayarlarından uzakta olduklarında oldukça faydalı bir program olarak öne çıkıyor.
Bilgi için:
www.samsung.com.tr
ETİKETLER : Sayı:801

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics