Ürün Teknoloji 09 NİSAN 2011 / 00:39

3D oynatamayan PC kalmayacak

Samsung’un 3D Blu-ray disklere özel olarak geliştirdiği yeni harici disk sürücüsü SE-406A satışa sunuldu. Zarif ve şık bir tasarıma sahip olan, parlak bir dış yüzeye sahip olmasına rağmen üzerinde parmak izi tutmayan sürücü bilgisayarınızda 3D içeriğe sahip Blu-Ray diskleri oynatabilmenize olanak tanıyor. Yeni sürücüyle beraber, bilgisayarınızın 3D Blu-Ray içeriği göstermeye uyumlu olup olmadığını test etmek için CyberLİnk True Theater yazılımı geliyor. SE-406A’nın dikkat çekici özelliklerinden biri ise DVD formatındaki sıradan filmleri 3 boyutlu olarak oynatabilmesi. Bu özelliğinin yanı sıra ise CD ve DVD formatındaki diskleri hem okuyabilen, hem de yazabilen ürün, küçük boyutları sayesinde dizüstü bilgisayar kullanıcıları için biçilmiş kaftan. İnce yapısı, cihazı bilgisayarınızın çantasındaki herhangi bir gözde rahatça taşıyabilmenizi sağlıyor.
Tek bir USB bağlantısı ile bilgisayarınıza bağlanarak çalışan okuyucu Win7 ve Mac OS işletim sistemlerine uyumlu. Bu ay içerisinde satışına başlanan ürünün fiyatı ise 139 dolar.
Bilgi için: www.samsung.com.tr
ETİKETLER : Sayı:816
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN