Ürün Teknoloji 07 TEMMUZ 2014 / 09:46

3M, ekranlarınızı meraklı gözlerden koruyor

3M Ekran Gizlilik Filtreleri, görüntü kalitesini ve dokunmatik özelliklerini bozmadan ekranları hem meraklı gözlere hem de çizilmelere karşı koruyor.

3M’in geliştirdiği dokunmatik ekran fonksiyonlarını ve görüntü kalitesini etkilemeyen filtreler, cihaz ekranının sadece tam karşısındaki kişi tarafından görünür olmasını sağlıyor. Farklı model ve boyutlardaki cihazlara uygun seçenekleri olan 3M Ekran Gizlilik Filtreleri, yandan bakıldığında ekranı karartarak, bilgilerin başkaları tarafından görülmesini engelliyor. Özel ya da kişisel işlerin kamuya açık alanlarda, başkasının göreceği endişesi olmaksızın yapılabilmesini sağlayan 3M Ekran Gizlilik Filtreleri aynı zamanda ekranda oluşabilecek parlamaları da önlüyor. Sık seyahat edenler veya ofis dışında yoğun olarak çalışanlar için bilgi güvenliği açısından ekstra önem taşıyan bu ürünler kolayca uygulanıyor ve sorunsuzca çıkarılabiliyor. Avrupa ve Amerika’daki birçok şirket bilgi güvenliği için bu tür ürünlerin çalışanlar tarafından kullanımını zorunlu tutuyor.

Bilgi için:
www.3m.com.tr
ETİKETLER : Sayı:979

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN