Ürün Teknoloji 05 EYLÜL 2011 / 01:09

7 gün 24 saat çalışan bir bekçiniz var

Kendinizi sürekli güvende hissetmek için güvenlikli bir siteden ev almanıza gerek yok. Hırsızlık başta olmak üzere tüm tehlikeli durumlar kontrol altında.
Hırsıza kilit olmaz. Evde olsanız da olmasanız da değerli eşyanıza göz diken ve hatta bunun için size zarar vermeyi bile göze alan insanları hiçbir kapı, pencere, kilit durduramaz. Günümüzün güvenlik teknolojileri de zaten kapıyı pencereyi sağlamlaştırmaktan ziyade, daha verimli alarm, kayıt sistemleri ve güvenlik güçleriyle iletişimi kolaylaştıran sistemlerin bütünleştirilmesi yönünde ilerliyor. Bu teknolojileri kullanarak 7 gün 24 saat kesintisiz güvenlik hizmeti veren Pronet, hırsızlığın yanı sıra yangın, gaz kaçağı, acil sağlık, su baskını gibi tehlikelere karşı da önlem almanızı sağlıyor.
7/24 hizmet veren ‘Pronet Alarm ve Çağrı Merkezi’ sayesinde ev ve iş yerleri kötü niyetli kişilerden her an korunurken, ‘Pronet Güvenlik Paketi’ ile sunulan çok yönlü koruma sayesinde ev ve iş yerleri olası pek çok tehlikeye karşı güvende oluyor. İsteğe bağlı olarak standart güvenlik sistemine eklenebilen gaz ve duman dedektörleri sayesinde zehirlenme ve yangın tehlikeleri tespit edilerek kurtarma ekiplerinin hızlı bir şekilde o konuma yönlendirilmesi sağlanıyor.
Pronet 5 korumalı güvenlik paketinin beraber kullanıldığı ‘Pronet Alarm ve Çağrı Merkezi’, abonelerin ev ve iş yerlerinde sürekli çalışan bir bekçi gibi davranıyor. Böylece aboneler için güvenlik konusu en üst seviyeye taşınıyor. Herhangi bir olumsuz durumda mekandaki güvenlik sistemi, Pronet Alarm ve Çağrı Merkezi’ne sinyal gönderiyor. Merkezse daha önce sistem sahibinden aldığı talimata göre, sistem sahibini, güvenlik güçlerini veya her ikisini birden arıyor ve kısa bir süre içerisinde olaya müdahale edilmesini sağlıyor.
Bilgi için:
www.pronet.com.tr
ETİKETLER : Sayı:836

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics