Ürün Teknoloji 08 OCAK 2012 / 15:38

9,9 milimetrelik akıl küpü

Wave ailesi Samsung’un akıllı telefon pazarındaki başarılı modellerini bir arada tutuyor. Ailenin yeni üyesi olan Wave 3, ailenin bugüne kadarki başarısını yepyeni tasarımı ve bada 2.0 işletim sistemiyle bir üst seviyeye taşıyor. Sadece 9,9 milimetrelik bir gövde kalınlığına sahip olan Samsung Wave 3,4 inç büyüklüğünde bir dokunmatik ekrana sahip. Metal gövdesiyle birlikte şık bir görünüm sunan ekranın hemen arkasında 1,4 GHz frekansında çalışan mobil işlemci bada 2.0 işletim sistemini yüksek performansla çalışıyor ve uygulamaların anında tepki vermesini sağlıyor. Samsung’un bütünleşik Social Hub servisini içeren telefon, ChatON adlı alternatif bir iletişim servisini destekliyor.
Samsung Wave 3’ün arka tarafında 5 megapiksel çözünürlüğünde flaş destekli bir kamera bulunuyor. Ayrıca Wave 3, Samsung’un, akıllı telefonları için geliştirdiği uygulama mağazası Samsung Apps’e de ulaşabiliyor. Türkiye’de Wave 3, metalik siyah rengi ve 1.249 TL son kullanıcı fiyatıyla raflardaki yerini aldı.

Bilgi için:
www.samsung.com.tr
ETİKETLER : Sayı:853

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN