Ürün Teknoloji 11 MART 2012 / 17:25

Akıllı sistemle araç içi keyif artıyor

Chevrolet MyLink, akıllı telefonun sahip olduğu 7 inçlik, yüksek çözünürlüklü tam renkli dokunmatik bir ekranda görüntülenmesine olanak sağlıyor. MP3 çalar, iPod, iPad gibi depolama aygıtları için internet bağlantısı USB veya Bluetooth üzerinden sağlanabilirken, USB veya Bluetooth üzerinden internete bağlanamayan cihazlar için de özel bir priz çıkışı bulunuyor.
MyLink’in sunduğu kolaylıklardan biri de telefon aramalarının numara tuşlamaksızın yapılabilecek olması. Sürücü bellekten bir isim seçilecek ve arama fonksiyonuna dokunarak aramayı aracın hoparlörleri aracılığıyla gerçekleştirmeye olanak tanıyan MyLink, kişisel müzik listelerine, fotoğraf galerilerine, telefon rehberine ve diğer depolanmış medya içeriği ve verilere de ulaşım sağlıyor.
Konuyla ilgili konuşan Chevrolet Avrupa’nın Başkanı ve Genel Müdürü Susan Docherty, müşterilerin akıllı telefonlarını tam olarak nasıl kullanmak istediklerini anladıklarını, bu doğrultuda Chevrolet MyLink’i geliştirerek otomobil ile akıllı telefonlar arasında bir bağ kurduklarını belirtti.
Bu yılın ikinci yarısından itibaren satışa sunulacak olan Chevrolet MyLink, aynı zamanda birer arka görüş kamerası ile birlikte satılacak.

Bilgi için:
www.chevrolet.com.tr
ETİKETLER : Sayı:862
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN