Ürün Teknoloji 11 MART 2012 / 17:25

Akıllı sistemle araç içi keyif artıyor

Chevrolet MyLink, akıllı telefonun sahip olduğu 7 inçlik, yüksek çözünürlüklü tam renkli dokunmatik bir ekranda görüntülenmesine olanak sağlıyor. MP3 çalar, iPod, iPad gibi depolama aygıtları için internet bağlantısı USB veya Bluetooth üzerinden sağlanabilirken, USB veya Bluetooth üzerinden internete bağlanamayan cihazlar için de özel bir priz çıkışı bulunuyor.
MyLink’in sunduğu kolaylıklardan biri de telefon aramalarının numara tuşlamaksızın yapılabilecek olması. Sürücü bellekten bir isim seçilecek ve arama fonksiyonuna dokunarak aramayı aracın hoparlörleri aracılığıyla gerçekleştirmeye olanak tanıyan MyLink, kişisel müzik listelerine, fotoğraf galerilerine, telefon rehberine ve diğer depolanmış medya içeriği ve verilere de ulaşım sağlıyor.
Konuyla ilgili konuşan Chevrolet Avrupa’nın Başkanı ve Genel Müdürü Susan Docherty, müşterilerin akıllı telefonlarını tam olarak nasıl kullanmak istediklerini anladıklarını, bu doğrultuda Chevrolet MyLink’i geliştirerek otomobil ile akıllı telefonlar arasında bir bağ kurduklarını belirtti.
Bu yılın ikinci yarısından itibaren satışa sunulacak olan Chevrolet MyLink, aynı zamanda birer arka görüş kamerası ile birlikte satılacak.

Bilgi için:
www.chevrolet.com.tr
ETİKETLER : Sayı:862

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics