Ürün Teknoloji 11 EKİM 2010 / 18:00

Aksesuvarlar gün ışığına çıktı

Dünyanın önde gelen bilgisayar çevrebirimleri üreticisi Logitech, ses, görüntü ve oyuna yönelik kullanıcı deneyimini daha keyifli hale getirmeyi amaçlayan yeni ürünlerini düzenlediği bir basın toplantısıyla tanıttı.
Logitech Türkiye, toplantıda 1 Ekim’den itibaren tamamen Türkçe olarak hizmet vermeye başlayan internet sitesini de tanıttı. Sitede Logitech ürünleri hakkında detaylı bilgi edinmekten güncel sürücülere, ürün karşılaştırma tablolarından satın alma tavsiyelerine kadar çok sayıda bilgi tamamen Türkçe olarak yer alacak.

Logitech’in tanıttığı ürünler arasında şunlar yer aldı:
Gece için özel ışıklandırmalı:
K800 Klavye

Logitech K800 kablosuz klavye, şarj edilerek kullanılıyor, gündüz veya gece parlak bir aydınlatma sunuyor. K800 ortam ışığına ve harekete duyarlı algılayıcıları sayesinde ihtiyacınız olduğunda tuşlar için aydınlatma olanağı sunarken, klavyeyi kullanmadığınız zamanlarda pil tasarrufu yapmanızı sağlıyor.

Güçlü ses için:
Z623 ses sistemi

Logitech Z623 ses sistemi müzik dinlerken, film izlerken ve oyun oynarken güçlü ve etkileyici bir ses duymak isteyenler için THX belgesine sahip bir ürün olarak öne çıkıyor. 2.1 ses sistemi olan Z623’ü PC ya da TV’ye bağladığınızda, 200 Watt’lık güç sayesinde sesi gayet güçlü duyabiliyorsunuz. Logitech Z623, üç farklı cihaza kadar bağlantı yapabilmeniz için gereken tüm giriş ve kablolara sahip.

Konfor ve kontrol için: MK520 Set
MK520’nin ince tasarımlı klavyesi konforlu yazma deneyimi için uygun bir alan sunarken, içbükey, düşük profilli tuşları parmak uçlarına kolayca oturuyor. Lazer fare ise belirgin hatlı tasarımı ve yumuşak yan tutuşlarıyla her iki el için de konforlu bir kullanım sunuyor.
ETİKETLER : Sayı:791

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics