Ürün Teknoloji 11 TEMMUZ 2010 / 18:00

Android tabanlı tablet

Cisco, Android tabanlı tableti Cius’un satışına 2011 yılında başlayacağını duyurdu. HD video oynatabilme özelliğine sahip Cius, Cisco’nun verimlilik sağlayan işbirliği uygulamalarını yüksek güvenlik sunan mobil bir platforma taşıyor. 7 inçlik dokunmatik ekranı bulunan Cius, 0.52 kilogram ağırlığında.
Cius, Telepresence görüşmelerini desteklemesinin yanı sıra HD ve gerçek zamanlı video, çok katılımlı telekonferans, e-posta, mesajlaşma, web tarama ve bulut uygulamalarında yerel ya da merkezi olarak saklanan içeriği üretme, düzenleme ve paylaşma yeteneğine sahip. Cius; Cisco Quad, Cisco Show and Share, Cisco WebEx Connect, Cisco WebEx Meeting Center ve Cisco Presence gibi işbirliği uygulamalarını desteklerken, Cisco Telepresence sistemi ile de karşılıklı işlerlik sağlıyor. Cisco Unified Communications Manager tarafından desteklenen ürün, halihazırda varolan Cisco müşteri ortamlarıyla bütünleştirilebiliyor. Cius, Cisco Borderless Networks mimarisinin bir parçası olan Cisco AnyConnect VPN Security’i kullanarak daha güvenli mobil işbirliği deneyimi sunuyor.
Saniyede 30 kareye kadar 720 piksellik HD video desteği sunan tablet, yüksek çözünürlüklü VGA dokunmatik ekrana ve VGA kalitesinde video kaydı yapan 5 megapiksel kameraya sahip. Gürültü önleyicili çift mikrofonu bulunan ürün, 802.11 a/b/g/n Wi-Fi ve Bluetooth desteği sunuyor. Aynı zamanda 3G ve 4G
desteği sağlayan ürün, ayrılabilir bataryası ile 8 saate kadar pil ömrü sunuyor.
Bilgi için: www.cisco.com.tr
ETİKETLER : Sayı:779

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics