Ürün Teknoloji 08 EYLÜL 2014 / 13:54

AOC’un taşınabilir ekranı büyük rahatlık sağlıyor

AOC’un ikinci bir taşınabilir ekrana ihtiyaç duyan kullanıcılar için geliştirdiği E1659Fwu, küçük boyutları, hafifliği ve kolay kullanımı ile bizden tam puan aldı.

Aynı anda farklı Excel tablolarıyla uğraşan, sunum yapan, çeviri yaparken iki ekran kullanmayı seven ve çok sık seyahat eden kullanıcıları hedefleyen AOC E1659Fwu taşınabilir ekran bir süre misafirimiz oldu. Ekstra güç adaptörüne ihtiyaç duymayan, gücünü dizüstü bilgisayarın USB bağlantı noktalarından alan ekran, dizüstü bilgisayar ya da sırt çantasında kolaylıkla taşınabiliyor. USB 3.0 teknolojisine sahip olan cihaz, 15.6 inçlik ekranı, 1.366 x 768 çözünürlüğü ile birçok kullanıcının ihtiyacına kolaylıkla cevap verebiliyor. USB 3.0’ın sağladığı yüksek hız ile videolarda herhangi bir sorun ortaya çıkmıyor.

Cihaz dikey ya da yatay konumda kullanılabiliyor. Üzerinde herhangi bir tuşun bulunmadığı cihazın ayarları DisplayLink yazılımı üzerinden yapılabiliyor.

Artıları:

USB 3.0

Ekstra güç adaptörüne ihtiyaç duymaması

Taşınabilirliği

Eksileri:

Görüş açısının dar olması

 

 
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN