Ürün Teknoloji 07 MAYIS 2011 / 03:21

Apple’ın sesi artık daha gür

iPhone, iPod ve iPad için uyumlu masaüstü ve taşınabilir ses sistemleri üreten iHome Türkiye pazarına girmeye hazırlanıyor. Haziran ayında Türkiye’de satışa sunulacak olan iHome ürünleri, SRS TruBass sistemi sayesinde çok daha gerçekçi ve canlı bir ses performansı sunuyor. Ürünlerin üzerindeki Universal Dock, kullandığınız Apple ile etkileşimli bir şekilde çalışmak üzere tasarlanmış. Örneğin, üniteye yerleştirdiğiniz ürün bir iPhone ise çağrı geldiğinde müziğin sesi kısılıyor. Ayrıca tüm cihazlar ünite üzerindeyken şarj ediliyor. Bunun yanında iHome ürünleri, üzerinde bulunan ses girişi sayesinde sadece Apple ürünleriyle değil, bu bağlantıya sahip tüm cihazlarla çalışabilme özelliğine sahip. Elinizdeki herhangi bir müzik çaları bağlayarak iHome’u harici bir ses sistemi olarak kullanabilirsiniz.

iD9 ile iPad konforu

iHome’un ürün  yelpazesi arasında kullanışlılığı ve performansı ile dikkat  çeken iD9, iPad boyutlarına özel olarak tasarlanmış şık, şarj edilebilir bir hoparlör sistemi. Sistem, iPhone ve iPod modelleri ile de kullanılabiliyor.
iPad’i konforlu bir açıda tutabilen iD9, müzik dinlemenin dışında film izlemek ve oyun oynamak için de ideal bir ürün olarak göze çarpıyor. Özel alarm ayarları ve sosyal platformlar için ayarlanabilen uyarı tonları, iHome+Sleep uygulamasının getirdiklerinden bazıları. Şarj edilebilen dahili bir lityum-iyon pile sahip olan iD9, taşınabilirliği artırıyor.
Bilgi için:
www.ihomeaudio.com
ETİKETLER : Sayı:820

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics