Ürün Teknoloji 11 KASIM 2013 / 08:21

Araç içinde iletişim hiç kopmayacak

Parrot’un araç içinde internet kullanımına yönelik ürettiği ‘Parrot Astreoid’ serisindeki cihazlar, uygulamalar, çoklu medya, navigasyon, müzik ve eller serbest telefon gibi özellikleri kullanıcıya sunuyor. Mevcut araç radyosunun yerine takılabilen Asteroid Smart veya radyonun yanında takılabilen Asteroid Tablet ve Asteroid Mini olarak üç farklı model seçeneği bulunuyor.
Cihazlar, gelen e-postaları sesli okumak, ismi söylenen bir şarkıyı internetten bularak çalmak gibi özellikleri ile sürüşte kesintisizlik sağlıyor. Asteroid serisinin Asteroid Market sanal mağazasında da indirilmeye hazır birçok uygulama var.
Tavsiye edilen satış fiyatları da Parrot Asteroid Mini için 779 TL, Parrot Asteroid Tablet için bin 99 TL ve son olarak, Parrot Asteroid Smart için de bin 899 TL olarak sıralanıyor.

Bilgi için:
www.parrot.com
ETİKETLER : Sayı:945

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN