Ürün Teknoloji 14 MART 2010 / 18:00

Aracını sür ve konuş

Otomobil sürücülerinin hayatını kolaylaştıracak ve güvenli bir sürüş sağlayacak Jabra SP200 aslında bir bluetooth hoparlör. Ürünün en büyük özelliği ise FM vericisi sayesinde araba radyolarıyla birlikte kullanım olanağı sunması. Otomobilin güneşliklerine kolayca takılı çıkartılabilen ürün tanılan telefonlara anında bağlanıyor ve sürücüyü önceki modellerde olduğu gibi iki cihazı tekrar birbirine tanıtma zahmetinden kurtarıyor.
Toplam 23 gün gibi uzun bir bekleme süresi olan SP 200, 10 saat durmadan çalışabiliyor. Yine Jabra’nın önceki modellerine göre biraz daha büyük olan ürün, artırılmış ses kalitesi ve yankı önleme özelliğiyle daha kaliteli bir konuşma ortamı sunuyor. Kullanım kolaylığı sağlayan cevaplama düğmesi ve sesi kısıp açmaya yarayan tekerlek ise yine sürücünün güvenli sürüşünü en üst düzeyde tutacak şekilde tasarlanmış. Toplam ağırlığı 84 gram olan ürünün aracınızda SP 200’le konuşmanın ve güvenli seyahat etmenin faturası ise 49.99 avro.
Jabra BT2080
Jabra’nın yeni kulakiçi Bluetooth kulaklığı Jabra BT2080 ise pazardaki kullanıcı dostu ürün olarak tanıtıldı. Bluetooth kulaklık kullananlar için bu söylem geçerli olsa da bu cihazlara alışamayanlar için aynı cümleleri söylemek çok da mümkün değil. Test ettiğimiz ürün gerçekten de kolay kullanılan ve muadilleri gibi telefonlarla kolayca eşleştirilebiliyor.
Bluetooth 2.1 teknolojisine sahip ürün, Jabra tarafından geliştirilen Eargel teknolojisiyle kullanıcının kulak içine konforlu bir şekilde yerleşiyor ve uzun süreli kullanımlardan doğan kulak acısının da önüne geçiyor. Ürün, sahip olduğu EDR ve eSCO teknolojileriyle daha temiz ses ve iletişim ortamı yaratıyor. Satış fiyatı 35 avro olarak belirlenen ürün SP 200 gibi yine Tesan tarafından Türkiye’de satışa sunulacak.
ETİKETLER : Jabra SP200 Sayı:762

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics